Ubezpieczenia komunikacyjne AC i AC, nieruchomości, turystyczne, zdrowotne i na życie

Ryzyko towarzyszy nieustannie każdemu człowiekowi, bo każdy może zachorować, stać się ofiarą wypadku albo przestępstwa, uczestniczyć w zdarzeniu drogowym lub samemu je spowodować, doświadczyć awarii, zalania lub pożaru nieruchomości itp. Żadnej z takich sytuacji nie da się w stu procentach zapobiec, ale od następstw większości z nich można, a wręcz należy się ubezpieczyć.

Ubezpieczenie majątkowe:

Czasem wystarcza czujny sąsiad, czasem wystarczają okna i drzwi antywłamaniowe - ale tylko czasem... bo dorobek całego życia jakim jest mieszkanie bądź dom i to co się w nich znajduje dobrze jest po prostu ubezpieczyć. Zobacz ubezpieczenia majątkowe.

Ubezpieczenie na życie:

Wybierając ubezpieczenie na życie zastanów się co będzie dla Ciebie najważniejsze? Oszczędności, dodatkowa emerytura, a może ogólne zabezpieczenie bliskich. Dostosuj ubezpieczenie do swoich potrzeb.

Ubezpieczenie komunikacyjne OC i AC:

Nie jesteś w stanie przewidzieć kiedy staniesz się ofiarą lub sprawcą wypadku drogowego. Ubezpieczenie komunikacyjne jest w stanie zagwarantować Ci finansowy spokój związany ze skutkami tego zdarzenia.

Ubezpieczenie turystyczne:

Wybierając się w podróż warto pamiętać o ubezpieczeniu turystycznym. Angina w Grecji, poparzenie słoneczne na Wyspach Kanaryjskich... nigdy nie wiesz, co może się zdarzyć. Nie warto kusić losu, zapewnij sobie bezpieczeństwo finansowe podczas podróży.

Proponujemy więc wybrane spośród wielu ofert najkorzystniejsze ubezpieczenia komunikacyjne, chorobowe, na zdrowie i życie oraz mieszkań i nieruchomości. Ułatwiamy Ci tym samym wybór, albowiem prezentujemy zestawienie wyselekcjonowanych, optymalnych propozycji od różnych ubezpieczycieli i firm pośredniczących. Każda z nich jest krótko opisana, co pozwoli Ci oszczędzić sporo czasu, jeśli szukasz najkorzystniejszego dla siebie ubezpieczenia. Pamiętaj, aby przed zawarciem umowy starannie przestudiować umowę ubezpieczenia i poznać dokładnie jego plusy i minusy, a zwłaszcza wyjątki, czyli sytuacje, w których firma ubezpieczeniowa nie ponosi odpowiedzialności.

Oferta ubezpieczeń


Szybki i tani kredyt samochodowy

Szukasz gotówki na zakup nowego lub używanego samochodu?  Jesteś na dobrej drodze! Ze względu na to, że kredyt na zakup samochodu zabezpieczony jest kredytowanym samochodem, najczęściej do szybkiego uzyskania kredytu na zakup auta wystarczy tylko dowód osobisty,  PIT za ubiegły rok lub oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Porównaj oferty kredytów samochodowych, wybierz najlepszy kredyt i złóż wniosek o kredyt na samochód przez internet już teraz!

WEŻ KREDYT NA SAMOCHÓD

Kredyt na spłatę innych kredytów

Kredyt konsolidacyjny to przeniesienie wszystkich kredytów z różnych banków do innego, który oferuje bardziej korzystne oprocentowanie oraz wydłuża okres kredytowania. Już teraz zastanów się czy nie warto połączyć wszystkich Twoich kredytów w jeden z niższą ratą i jednym terminem spłaty. Porównaj oferty banków na naszej stronie i wyślij wniosek online przez internet lub zamów kontakt z doradcą kredytowym.


SKONSOLIDUJ KREDYTY
NIEZALEŻNY SERWIS FINANSOWY

Naszą misją jest niezależne doradztwo w porównaniu i wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań Klienta. Działamy na rynku pośrednictwa finansowego od 2009 roku. Dysponujemy szeroką ofertą kredytową ponad 25 banków oraz ofertą blisko 30 firm pozabankowych u których można dostać pożyczkę także bez sprawdzania takich baz jak BIK, BIG, KRD. W ofercie bankowej oprócz kredytów mamy także leasing, lokaty i konta bankowe, a większość produktów finansowych jest dostępna przez internet.

ATUTY PRODUKTÓW FINANSOWYCH DOSTĘPNYCH NA NASZEJ STRONIE

- Duży wybór kredytów i pożyczek pozabankowych w jednym miejscu
- możliwość otrzymania szybkiej pożyczki i kredytu przez internet
- kilkadziesiąt firm pożyczkowych, pozabankowych które udzielają szybkie pożyczki
- możliwość otworzenia osobistego konta oszczędnościowego bez wizyty w banku w pełni przez internet
- nie doliczamy żadnych opłat i prowizji. Usługi dla Klienta są całkowicie bezpłatne na naszej stronie
- indywidualna opieka jednego doradcy od pierwszego kontaktu do wypłaty kredytu przez bank
- obsługujemy Klientów w całej Polsce. Można wnioskować o konto, pożyczki i kredyty niezależnie od miejsca zamieszkania
- szybszy kredyt i pożyczka dzięki dostępowi do uproszczonych procedur przygotowanych przez banki i firmy pożyczkowe specjalnie dla naszych Klientów.