Najlepsze lokaty bankowe - także krótkoterminowe

Każdy, kto posiada nadwyżki finansowe powinien efektywnie je pomnażać. Dobrze jest mieć przy tym pewność, że zaoszczędzone kwoty nie tylko, nie przepadną, ale przyniosą pewny zysk. Co zatem robić? Porównaj lokaty bankowe proponowane przez polskie banki i wybierz najlepszą lokatę.

Bezpieczna lokata bankowa

Jeśli chcesz, by Twoje pieniądze były bezpieczne i nie traciły na wartości, zdecyduj się na lokatę bankową. Jest to forma lokowania kapitału, mająca przede wszystkim na celu chronienie go przed inflacją. Chociaż banki kuszą zyskami z lokat, w rzeczywistości są one minimalne – tym bardziej, że w Polsce obowiązuje podatek od dochodów kapitałowych. Banki automatycznie odprowadzają podatki od każdej sumy „wypracowanej” na lokacie.

Prawdziwy zarobek przynoszą jedynie inwestycje

lokata bankowa inwestycją nie jest. Inwestycje mają jednak to do siebie, że wiążą się zawsze z ryzykiem. Lokata, o ile została założona w wiarygodnym banku, to daje pełne bezpieczeństwo przechowywanych pieniędzy. Kto dysponuje naprawdę dużymi sumami, powinien podzielić je na mniejsze i umieszczać na różnych lokatach w różnych bankach – tak, by całość jego oszczędności objęta była gwarancjami na wypadek bankructwa banku. Lokaty zakłada się na rozmaite okresy, różne też są ich warunki, np. odpowiedzialność za zerwanie lokaty przed czasem.

Najlepsze lokaty bankowe


Kalkulator odsetek od lokaty bankowej

Szybki i tani kredyt samochodowy

Szukasz gotówki na zakup nowego lub używanego samochodu?  Jesteś na dobrej drodze! Ze względu na to, że kredyt na zakup samochodu zabezpieczony jest kredytowanym samochodem, najczęściej do szybkiego uzyskania kredytu na zakup auta wystarczy tylko dowód osobisty,  PIT za ubiegły rok lub oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Porównaj oferty kredytów samochodowych, wybierz najlepszy kredyt i złóż wniosek o kredyt na samochód przez internet już teraz!

WEŻ KREDYT NA SAMOCHÓD

Kredyt na spłatę innych kredytów

Kredyt konsolidacyjny to przeniesienie wszystkich kredytów z różnych banków do innego, który oferuje bardziej korzystne oprocentowanie oraz wydłuża okres kredytowania. Już teraz zastanów się czy nie warto połączyć wszystkich Twoich kredytów w jeden z niższą ratą i jednym terminem spłaty. Porównaj oferty banków na naszej stronie i wyślij wniosek online przez internet lub zamów kontakt z doradcą kredytowym.


SKONSOLIDUJ KREDYTY
NIEZALEŻNY SERWIS FINANSOWY

Naszą misją jest niezależne doradztwo w porównaniu i wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań Klienta. Działamy na rynku pośrednictwa finansowego od 2009 roku. Dysponujemy szeroką ofertą kredytową ponad 25 banków oraz ofertą blisko 30 firm pozabankowych u których można dostać pożyczkę także bez sprawdzania takich baz jak BIK, BIG, KRD. W ofercie bankowej oprócz kredytów mamy także leasing, lokaty i konta bankowe, a większość produktów finansowych jest dostępna przez internet.

ATUTY PRODUKTÓW FINANSOWYCH DOSTĘPNYCH NA NASZEJ STRONIE

- Duży wybór kredytów i pożyczek pozabankowych w jednym miejscu
- możliwość otrzymania szybkiej pożyczki i kredytu przez internet
- kilkadziesiąt firm pożyczkowych, pozabankowych które udzielają szybkie pożyczki
- możliwość otworzenia osobistego konta oszczędnościowego bez wizyty w banku w pełni przez internet
- nie doliczamy żadnych opłat i prowizji. Usługi dla Klienta są całkowicie bezpłatne na naszej stronie
- indywidualna opieka jednego doradcy od pierwszego kontaktu do wypłaty kredytu przez bank
- obsługujemy Klientów w całej Polsce. Można wnioskować o konto, pożyczki i kredyty niezależnie od miejsca zamieszkania
- szybszy kredyt i pożyczka dzięki dostępowi do uproszczonych procedur przygotowanych przez banki i firmy pożyczkowe specjalnie dla naszych Klientów.

Średnia ocena 0