Auto leasing także na samochody używane. Konsumencki i dla firm.
Minimum formalności i zaświadczeń, uproszczone procedury

Leasing stanowi formę finansowania inwestycji, polegającą na uzyskaniu środków inwestycyjnych w zamian za ustalony czynsz (raty leasingowe), bez konieczności ich bezpośredniego zakupu. Przekonaj się jak wiele możesz zyskać biorąc w leasing także dla nowych firm i konsumencki

Leasing - nieruchomość, samochód, maszyny i urządzenia...

Wzięcie pojazdu w leasing jest dogodną alternatywą dla kredytu samochodowego. Samochód pozostaje wtedy własnością leasingodawcy, ale po zakończeniu ustalonego okresu może zostać sprzedany leasingobiorcy najczęściej za 1% jego wartości. Z leasingu samochodowego najchętniej korzystają małe firmy, dopiero rozpoczynające działalność, gdy samochód jest absolutnie konieczny do prowadzenia działalności i po prostu na siebie zarabia.

Okres leasingu może wynosić wiele lat

Niejednej firmie pozwala to na korzystanie nie tylko z jednego samochodu, ale z całej floty. Rozsądna kalkulacja przedsięwzięcia może sprawić, że dzięki leasingowi firma pozyska narzędzia, generujące dla niej stałe zyski i to już po odliczeniu comiesięcznych rat. Umowy leasingowe warto jednak uważnie studiować, ponieważ ich warunki różnią się szczegółami, a nie każdy zapis musi być dla leasingobiorcy korzystny.

Leasing Konsumencki

Z leasingu mogą korzystać także osoby prywatne, a jego przedmiotem może być nie tylko pojazd nowy, lecz także używany. Nazywa się to potocznie leasing konsumencki. Formalności jest na ogół niewiele – bank bez trudu ustala zdolność klienta do spłacania rat.

Auto leasing na zakup samochodu używanego lub nowego, konsumencki i dla firm:


Szybki i tani kredyt samochodowy

Szukasz gotówki na zakup nowego lub używanego samochodu?  Jesteś na dobrej drodze! Ze względu na to, że kredyt na zakup samochodu zabezpieczony jest kredytowanym samochodem, najczęściej do szybkiego uzyskania kredytu na zakup auta wystarczy tylko dowód osobisty,  PIT za ubiegły rok lub oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Porównaj oferty kredytów samochodowych, wybierz najlepszy kredyt i złóż wniosek o kredyt na samochód przez internet już teraz!

WEŻ KREDYT NA SAMOCHÓD

Kredyt na spłatę innych kredytów

Kredyt konsolidacyjny to przeniesienie wszystkich kredytów z różnych banków do innego, który oferuje bardziej korzystne oprocentowanie oraz wydłuża okres kredytowania. Już teraz zastanów się czy nie warto połączyć wszystkich Twoich kredytów w jeden z niższą ratą i jednym terminem spłaty. Porównaj oferty banków na naszej stronie i wyślij wniosek online przez internet lub zamów kontakt z doradcą kredytowym.


SKONSOLIDUJ KREDYTY
NIEZALEŻNY SERWIS FINANSOWY

Naszą misją jest niezależne doradztwo w porównaniu i wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań Klienta. Działamy na rynku pośrednictwa finansowego od 2009 roku. Dysponujemy szeroką ofertą kredytową ponad 25 banków oraz ofertą blisko 30 firm pozabankowych u których można dostać pożyczkę także bez sprawdzania takich baz jak BIK, BIG, KRD. W ofercie bankowej oprócz kredytów mamy także leasing, lokaty i konta bankowe, a większość produktów finansowych jest dostępna przez internet.

ATUTY PRODUKTÓW FINANSOWYCH DOSTĘPNYCH NA NASZEJ STRONIE

- Duży wybór kredytów i pożyczek pozabankowych w jednym miejscu
- możliwość otrzymania szybkiej pożyczki i kredytu przez internet
- kilkadziesiąt firm pożyczkowych, pozabankowych które udzielają szybkie pożyczki
- możliwość otworzenia osobistego konta oszczędnościowego bez wizyty w banku w pełni przez internet
- nie doliczamy żadnych opłat i prowizji. Usługi dla Klienta są całkowicie bezpłatne na naszej stronie
- indywidualna opieka jednego doradcy od pierwszego kontaktu do wypłaty kredytu przez bank
- obsługujemy Klientów w całej Polsce. Można wnioskować o konto, pożyczki i kredyty niezależnie od miejsca zamieszkania
- szybszy kredyt i pożyczka dzięki dostępowi do uproszczonych procedur przygotowanych przez banki i firmy pożyczkowe specjalnie dla naszych Klientów.