Konto firmowe - czy Twoja firma ma już konto w banku?

Konto firmowe to konieczność dla każdego, kto prowadzi działalność gospodarczą. Bez względu na to, jak mała (albo jak duża) jest firma, profesjonalnie prowadzony rachunek bankowy to jedna z podstaw jej działalności. Ofert jest sporo.

Jak wybrać najlepsze konto firmowe?

Na pewno zwracając uwagę na koszty. Przelewy z konta firmowego powinny być darmowe, zwłaszcza jeśli w miesiącu jest ich sporo. Bank oferujący konta firmowe powinien dysponować korzystną ofertą kredytową dla firm, w tym także dla tych najmniejszych i istniejących od niedawna.

Dobrze, jeśli konto firmowe jest oprocentowane: każdy dzień utrzymywania na nim środków przynosi niewielki, ale jednak zysk. Oczywistością jest dostęp przez internet i tu bardzo ważna jest niezawodność: nie może być tak, że np. w dniu, w którym trzeba przelać składki na ZUS albo odprowadzić podatki, konto firmowe jest niedostępne z powodu jakiejś awarii. Pewnym zabezpieczeniem na taki wypadek jest założenie konta firmowego w banku posiadającym oddziały, w których można złożyć dyspozycję przelewu osobiście.

Konto firmowe dla małych i dużych firm z dostępem online przez internet:


Szybki i tani kredyt samochodowy

Szukasz gotówki na zakup nowego lub używanego samochodu?  Jesteś na dobrej drodze! Ze względu na to, że kredyt na zakup samochodu zabezpieczony jest kredytowanym samochodem, najczęściej do szybkiego uzyskania kredytu na zakup auta wystarczy tylko dowód osobisty,  PIT za ubiegły rok lub oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Porównaj oferty kredytów samochodowych, wybierz najlepszy kredyt i złóż wniosek o kredyt na samochód przez internet już teraz!

WEŻ KREDYT NA SAMOCHÓD

Kredyt na spłatę innych kredytów

Kredyt konsolidacyjny to przeniesienie wszystkich kredytów z różnych banków do innego, który oferuje bardziej korzystne oprocentowanie oraz wydłuża okres kredytowania. Już teraz zastanów się czy nie warto połączyć wszystkich Twoich kredytów w jeden z niższą ratą i jednym terminem spłaty. Porównaj oferty banków na naszej stronie i wyślij wniosek online przez internet lub zamów kontakt z doradcą kredytowym.


SKONSOLIDUJ KREDYTY
NIEZALEŻNY SERWIS FINANSOWY

Naszą misją jest niezależne doradztwo w porównaniu i wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań Klienta. Działamy na rynku pośrednictwa finansowego od 2009 roku. Dysponujemy szeroką ofertą kredytową ponad 25 banków oraz ofertą blisko 30 firm pozabankowych u których można dostać pożyczkę także bez sprawdzania takich baz jak BIK, BIG, KRD. W ofercie bankowej oprócz kredytów mamy także leasing, lokaty i konta bankowe, a większość produktów finansowych jest dostępna przez internet.

ATUTY PRODUKTÓW FINANSOWYCH DOSTĘPNYCH NA NASZEJ STRONIE

- Duży wybór kredytów i pożyczek pozabankowych w jednym miejscu
- możliwość otrzymania szybkiej pożyczki i kredytu przez internet
- kilkadziesiąt firm pożyczkowych, pozabankowych które udzielają szybkie pożyczki
- możliwość otworzenia osobistego konta oszczędnościowego bez wizyty w banku w pełni przez internet
- nie doliczamy żadnych opłat i prowizji. Usługi dla Klienta są całkowicie bezpłatne na naszej stronie
- indywidualna opieka jednego doradcy od pierwszego kontaktu do wypłaty kredytu przez bank
- obsługujemy Klientów w całej Polsce. Można wnioskować o konto, pożyczki i kredyty niezależnie od miejsca zamieszkania
- szybszy kredyt i pożyczka dzięki dostępowi do uproszczonych procedur przygotowanych przez banki i firmy pożyczkowe specjalnie dla naszych Klientów.