Szybki i tani kredyt konsolidacyjny plus dodatkowa gotówka na dowolny cel

Kredyty konsolidacyjne na spłatę wszystkich kredytów, kart kredytowych i pożyczek

Kredyty konsolidacyjne zaktualizowano 26.07.2021 r.

Kredyty konsolidacyjne na spłatę wszystkich kredytów, kart kredytowych i pożyczek

Odczuwasz ciezar spacanych kredytow i pozyczek? Wciaz potrzebujesz dodatkowej gotowki? Zdecyduj sie na konsolidacje zobowiazan.


Czym jest kredyt konsolidacyjny?


Kredytem konsolidacyjnym spacisz inne Twoje zobowiązania wynikające z zaciągniętych kredytów i poyczek. Daje możliwość pozyskania dodatkowej gotówki na dowolny cel. Może więc warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem Twoich problemów finansowych. Jeżeli masz kredyty w kilku bankach, a potrzebujesz jeszcze gotówki, kredyt konsolidacyjny Ci to umoliwi. Obecnie spłacane kredyty nie będą obniżały zdolności kredytowej ponieważ kredytem konsolidacyjnym spłacone zostaną obecne zobowiązania. Ponadto dłuższy okres spłaty kredytu konsolidacyjnego spowoduje obniżenie raty, a tym samym da możliwość dobrania dodatkowej gotówki. Kredyt konsolidacyjny to jedna niższa rata niż suma wszystkich rat obecnie spłacanych kredytów. Do tego daje możliwość dobrania dodatkowej gotówki którą można przeznaczyć na dowolny cel.


Pożyczki gotówkowe przez internet - Kredytolog.com

Szybkie pożyczki pozabankowe

Bank odmówił Ci kredytu? Pożyczki pozabankowe są łatwiej dostępne niż kredyt w banku. Sprawdź już teraz!

Karta kredytowa online | Kredytolog.com

Karta Kredytowa Online

Dobrym sposobem na dodatkową gotówkę jest karta kredytowa. Posiadając kartę będziesz mieć stały dostęp do potrzebnej gotówki, a odsetki zapłacisz tylko od wykorzystanej kwoty.

Kredyt samochodowy na auto nowe i używane | Kredytolog.com

Kredyt Samochodowy

Zakup wymarzonego auta to spory wydatek. Pomocny może okazać się kredyt samochodowy dzięki któremu kupisz wymarzony samochód. Kredyt na auto nowe i używane

Sukcesy Kredytologa

Branżą finansową Kredytolog zajmuje się od 2009 roku wyłącznie przez internet online nie posiadając biura stacjonarnego. Już w pierwszym roku swojej działalności zdobył nagrodę która potwierdza skuteczność działań.

  • 2009 rok - Główna nagroda w konkursie organizowanym przez Tradebroker z siedzibą w Warszawie za największą ilość pozyskanych leadów na kredyt gotówkowy dla Banku PKO BP.
  • 2010 rok - wyróżnienie od Money.pl za pozyskanie największej ilości leadów na kredyt gotówkowy dla ING Banku Śląskiego.
  • 2012 rok - nagroda w konkursie organizowanym przez NetAffiliation za pozyskanie największej ilości leadów dla Gruper.pl
  • 2018 rok - działalność Kredytologa została wyróżniona drugim miejscem w konkursie na największą ilość sprzedanych pożyczek pozabankowych na karcie Trzynastka, organizowanym przez Bankier.pl - Bonnier Business Polska sp. z o.o.
Co wyróżnia Kredytologa?

Od samego początku działalność Kredytologa w internecie oparta jest o autorskie rozwiązania informatyczne nastawione na oczekiwania i potrzeby Klientów. Kredytolog jako pierwszy wprowadził możliwość sortowania ofert pożyczek pozabankowych wg pożyczkodawców. Od teraz osoby które spotkały się z odmowną decyzją przyznania pożyczki w łatwy sposób mogą odnaleźć nazwy marek, które jako pośrednik współpracują z tym samym pożyczkodawcą.

  • Z Kredytologiem znalezienie pożyczki bez bik, pożyczki bez krd, pożyczki bez ERIF, darmowej chwilówki lub pożyczki na czek GIRO w wypłatą na poczcie jest dziecinnie proste.

Pożyczki są stale aktualizowane, a co najważniejsze nie automatycznie tylko manualnie na podstawie bezpośrednich informacji od pośredników i firm pożyczkowych.

Średnia ocena 4.2
Kredytolog hop top