Czy warto korzystać z internetowych kalkulatorów kredytów?

dodano: 30-10-2019
Czy warto korzystać z internetowych kalkulatorów kredytów?

Zalety kalkulatorów kredytowych online

Kalkulator kredytowy online obliczy konkretną ratę, przy podaniu wartości kredytu i ilości lat, na które klient chce zaciągnąć kredyt. Tego rodzaju kalkulatory są na stronie każdego banku, liczą, informują i na ogół są pierwszym kontaktem z bankiem, gdy klient zdecyduje się wziąć kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, konsolidacyjny lub jeszcze jakiś inny oferowany przez dany bank.

Banków jest na rynku bardzo dużo i każdy z nich oferuje bardzo dużo różnych produktów. Korzystając z kalkulatora online Klient jest w stanie, przy najmniej wstępnie, dowiedzieć się o danych produktach i zwrócić uwagę na kredyt, który go zainteresuje, ponadto może też porównać ze sobą te same oferty bankowe, które okazują się jednak nie być takie same.

Dzięki kalkulatorom Klient może z łatwością wybrać produkt odpowiedni do jego możliwości i zasobów finansowych.

Z tego dobrodziejstwa korzystać może każda osoba, która ma jakiekolwiek pojęcie o internecie. W tym przypadku wszystko działa intuicyjnie i jest tylko analizowaniem poszczególnych ofert danych banków.

Kalkulator kredytowy online to nic innego jak zwykły formularz, do którego wpisuje się dane. Dzięki jego możliwościom można wybrać najtańszy kredyt a co za tym idzie i najlepszy z oferowanych na rynku kredytów. Niektóre kalkulatory dodatkowo mają dodane następujące opcje:

  • informacje o różnych rodzajach zabezpieczeń,

  • informacje o kredytach bez zabezpieczeń, bez zaświadczeń, bez zgody współmałżonka, bez ubezpieczeń.

Jednym słowem kalkulator online to istna kopalnia wiedzy o rodzajach kredytów i o ratach jakie przyjdzie w przyszłości spłacać.

Oszczędność czasu

Korzystając z kalkulatora kredytowego znacznie oszczędza się czas. Dzięki temu udogodnieniu Klient nie biega po bankach a wszystkie dane ma w swoim laptopie. Ponadto decydując się na skorzystanie z danych, które daje taki kalkulator można mieć pewność, że będą to dane wiarygodne a nie wyssane z palca.

Wszystkie dane są zgromadzone w jednym miejscu, nie trzeba tracić czasu ani energii by znaleźć odpowiedni produkt bankowy. Niektóre kalkulatory dają także możliwość natychmiastowego złożenia wniosku do banku z prośbą o kredyt.

Odpowiadając więc na pytanie - czy warto korzystać z internetowych kalkulatorów kredytowych? Można odpowiedzieć, że warto. Mają one wiele zalet, informują o wielu bankowych produktach, dają duże możliwości, dają też dużo wiadomości o zabezpieczeniach kredytów i o ich rodzajach. Chodząc od banku do banku nikt nie zdobył by tak ogromnej wiedzy. Z naszej strony możemy polecić kalkulatory znajdujące się na stronie Expander.
[powrót]
Pożyczki pozabankowe online dla każdego

Pożyczka Pozabankowa Online dla każdego

Pożyczki na dowód nawet bez zaświadczeń i weryfikacji telefonicznej

  • Czy można dostać pożyczkę gotówkową bez sprawdzania i weryfikacji baz danych?
  • Czy gotówkowe pożyczki pozabankowe można otrzymać od ręki, bez zaświadczeń przez internet online, posiadając tylko dowód osobisty?
  • Czy pożyczka gotówkowa może być tania i szybka?
  • Czym różni się pożyczka na raty, długoterminowa od chwilówki?

Na te i wiele innych pytań odpowiedź można znaleźć bezpośrednio w opisach ofert, które we współpracy z nami przygotowały firmy pożyczkowe.

3 sposoby na darmowe, osobiste, oszczędnościowe konta bankowe przez internet online.

Posiadanie konta to nie tylko wygoda, ale coraz częściej konieczność. Czy Ty masz już konto bankowe? Jeżeli nie masz konta w banku, najwyższy czas je otworzyć. Założenie konta w banku może wiązać się z kosztami stałymi lub zmiennymi. Kredytolog rekomenduje rachunki bankowe które można otworzyć za darmo, a ich utrzymanie nic nie kosztuje, niezależnie od tego czy wykonywane są transakcje. Takie konta bankowe nazywane są potocznie darmowymi. We współpracy z najlepszymi bankami Kredytolog przygotował ofertę rachunków bankowych w kategoriach: osobiste konta oszczędnościowe, konta bankowe dla firm i konta dla młodzieży. Każde z tych kont można otworzyć przez internet online potwierdzając swoją toższamość na trzy sposoby: dokonując przelew symbolicznej kwoty z innego swojego rachunku, podpisując umowę przy kurierze, który bezpłatnie dostrczy umowę rachunku lub decydując się na wizytę w banku. Najpopularniejszą i najwygodniejszą metodą jest oczywiście podpisanie umowy w obecności kuriera i ten sposób polecamy.

Kredyt gotówkowy online | Kredytolog.com

Kredyty Gotówkowe Online

Każdy by chciał, żeby kredyt gotówkowy był łatwo dostępny, tani i szybki. Mogą na to liczyć głównie osoby które nie mają negatywnych wpisów w bazach danych z dłużnikami. Banki obligatoryjnie sprawdzają BIK (Biuro Informacji Kredytowj). Osoby bez złego biku mogąoferują liczyć na kredyt nawet bez zaświadczeń na dowód osobisty. Czasami wystarczy PIT lub oświadczenie o dochodach, którego w większości przypadków banki nie sprawdzają i nie weryfikują u pracodawcy. Kredytolog ma na stronie tanie kredyty gotówkowe nawet dla osób bez histori kredytowej.

Kredyt online na dowód nawet bez zaświadczeń

Jeśli brakne Tobie kasy na mieszkanie, auto, wczasy... my Twój problem rozwiążemy, tani kredyt Ci znajdziemy!

Przyznanie kredytu uzalżnione jest od oceny zdolności kredytowej

Filtrowanie firm pożyczkowych

Czy wiesz, że wśród pożyczek są oferty bezpośrednich pożyczkodawców i posredników z nimi współptacujących? Kredytolog podpowie Ci który pożyczkodawca współpracuje z jakimi markami. Pomożemy Ci odrzucić pożyczkodawcę, który odmówił Ci pożyczki oraz pośredników z nim współpracujących. Zminimalizuj ryzyko, że wniosek Twój za pośrednictwem innej marki trafi do tego samego pożyczkodawcy.

Jako pierwsi w styczniu 2020 roku udostępniliśmy filtrowanie firm pożyczkowych i pośredników.

Kredyt online na samochód nowy i używany

Kredyt na samochód

Samochód kupowany na kredyt stanowi dla banku zabezpieczenie spłaty kredytu, który został przyznany na zakup auta. Większość banków wymaga potwierdzenia zakupu samochodu, a w niektórych przypadkach kredyt na samochód przelewany jest bezpośrednio na konto zbywcy pojazdu. Kredyt samochodowy może być przyznany na zakup nowego lub używanego auta. Już teraz podejmij decyzję o zakupie samochodu na raty i spłacaj go nawet przez 72 miesiące w lekkich, niskich ratach. Jeżeli posiadasz dowód osobisty, email i telefon, wstępną decyzję kredytową otrzymasz online po wysłaniu wniosku przez internet.

Pożyczka Giro z wypłatą na poczcie

Jeżeli z różnych powodów nie chcesz lub nie możesz otrzymać przelewu na swoje konto w banku, można gotówkę odebrać na poczcie. Pokażemy Ci które firmy pożyczkowe mają taką metodę wypłaty pożyczki.

Na dolegliwości finansowe Kredytolog.com

Gdy w portfelu forsy mało, a coś kupić by się chciało, my Twój proble rozwiążemy i pożyczkę Ci znajdzemy!

Udzielenie pożyczki zależne jest od oceny zdolności kredytowej

Na mocy zapisów zawartych w artykułach 14, 16 oraz 17 ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. Nr 81, poz. 530), każdy Pożyczkodawca ma prawo przekazać dane Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może wpłynąć na zdolność kredytową Pożyczkobiorcy.

Kredytolog udostępnia oferty pożyczek, kredytów i innych usług z sektora finansowego nie będąc pożyczkodawcą. Przedstawione opisy nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Zastosowanie mają regulaminy dostępne na stronach internetowych do których Kredytolog przekierowuje.