Sprawdziliśmy dwie pożyczki przez internet bez zaświadczeń

dodano: 16-11-2018
Sprawdziliśmy dwie pożyczki przez internet bez zaświadczeń

Która z pożyczek przez internet bez zaświadczeń jest według Ciebie lepsza?

W historii pożyczkowej napisanej na faktach Kredytolog opisuje jak przebiega wniosek o pożyczkę w firmie pożyczkowej NetCredit i Kuki. Cały opisany proces ubiegania się o pożyczkę został przez nas sprawdzony. Pożyczkobiorca po raz pierwszy składał wniosek o pożyczkę w obu firmach. W chwili składania wniosku nie spłacał innej pożyczki pozabankowej, ale miał kredyty w dwóch bankach i kartę kredytową. Z chwilą składania wniosku był świadomy, że ma wpis w KRD na kwotę 498 zł. Wśród ofert wybrał pożyczkę darmową. Wnioskował o 2000 zł na okres 30 dni i jako pierwszą wybrał ofertę Net Credit. Zobaczcie jak to wyglądało minuta po minucie.

Pożyczka pozabankowa NetCredit


09:08 Na stronie Kredytolog.com wypełniono wniosek o pożyczkę. Po podaniu numeru telefonu, przyszedł sms z kodem weryfikacyjnym, który należało wpisać w internetowym wniosku. Po wypełnieniu całego wniosku po krótkim czasie pojawiła się informacja z propozycją przyznania pożyczki w kwocie niższej od wnioskowanej o 1100 zł

09:10 W tym samym czasie z automatu został wysłany do pożyczkobiorcy email z podziękowaniem za zainteresowanie ofertą pożyczki NetCredit. Zawierał trzy załączniki PDF: wzór umowy, wstępny formularz informacyjny i klauzulę informacyjną. Poinformowano, że po dokończeniu rejestracji będą mogli przedstawić decyzję w sprawie wniosku o pożyczkę. Ta jednak została już przedstawiona online zanim odczytano email z tą wiadomością.

09:13 Przyszedł kolejny email z NetCredit z pozytywną wstępną decyzją. "Na tym etapie, możemy zaproponować Ci pożyczkę w kwocie 900 zł na okres 30 dni." - napisali. W załączniku znajdował się wstępny formularz informacyjny. W szczegóły treści załącznika Kredytolog nie będzie wnikał. Po potwierdzeniu zainteresowania przedstawioną ofertą należało wykonać przelew weryfikacyjny. Po tym pożyczkobiorca miał poznać ostateczną decyzję w sprawie udzielenia pożyczki. Pożyczka miała być darmowa na okres 30 dni z możliwością odpłatnego jej przedłużenia o 7, 14 lub 30 dni.

11:01 Przyszedł SMS z prośbą o potwierdzenie wniosku o pożyczkę zanim oferta straci ważność.

14:00 Zadzwonili z firmy Net Credit, żeby poinformować że mają ofertę.

W związku z tym, że zrezygnowano z pożyczki w tej firmie na etapie otrzymania propozycji z kwotą o ponad połowę niższą od wnioskowanej, Kredytolog nie będzie podejmował się oceny, a decyzję o wyborze tej firmy pożyczkowej pozostawia zainteresowanym. Zawiedziony pożyczkobiorca zdecydował spróbować w innej firmie.

Pożyczka Pozabankowa Kuki


09:36 Wypełniono wniosek na stronie Kredytolog.com

09:42 Pożyczkobiorca otrzymał email ze wszystkimi niezbędnymi informacjami. Wiadomość zawierała także załącznik PDF z formularzem informacyjnym. Między czasie już online został poinformowany o pozytywnej weryfikacji wstępnej. Dalsze decyzje uwarunkowane były koniecznością wykonania przelewu z własnego konta.

09:46 Wykonano przelew weryfikacyjny 0,01 zł

10:05 Pożyczkobiorca otrzymał sms z wiadomością: Gratulujemy! Przyznaliśmy Ci pożyczkę 2000 zł. Czeka na Ciebie dodatkowa kwota pożyczki 1000 zł na profilu Klienta Kuki. Dziękujemy za wybór Kuki.

10:12 Przelew od Kuki był już na koncie z którego robiono przelew weryfikacyjny. Zwrócono także kwotę 0,01 zł.

10:30 Przyszedł kolejny email z informacją, że pożyczka została przyznana. Poinformowano, że jest to pierwsza darmowa pożyczka bez żadnych opłat pod warunkiem jej terminowej spłaty. W wiadomości jest podana kwota i data spłaty pożyczki oraz informacja, że pożyczka może zostać przedłużona dwukrotnie o 7, 14 lub 30 dni, a każda kolejna tylko jeden raz. W załączniku znajdowała się umowa.

Weryfikacja przebiegła dość szybko i całkowicie automatycznie online. Nikt z firmy pożyczkowej Kuki nie dzwonił jest to więc z całą pewnością pożyczka bez weryfikacji telefonicznej. Nie wymagano zaświadczeń, a cały proces odbył się online. Potwierdzamy więc, że jest to pożyczka przez internet bez zaświadczeń. Pomimo, że pożyczkobiorca był wpisany w KRD, otrzymał pożyczkę. Czas jaki upłynął od chwili wypełnienia wniosku do chwili otrzymania przelewu z pożyczką to zaledwie 36 minut. Nie jest to więc pożyczka w 15 minut jakiej wiele osób poszukuje, ale biorąc pod uwagę procedury niezbędne do wykonania, wydaje nam się, że nie da się udzielić pożyczki znacznie szybciej. W ocenie Kredytologa jest to szybka pożyczka bez weryfikacji telefonicznej i warta polecenia szczególnie osobom które będą brały pożyczkę w tej firmie po raz pierwszy, ponieważ jest faktycznie całkowicie darmowa.

Jak myślisz, która z tych pożyczek jest lepsza?

[powrót]
Pożyczki pozabankowe online dla każdego

Pożyczka Pozabankowa Online dla każdego

Pożyczki na dowód nawet bez zaświadczeń i weryfikacji telefonicznej

  • Czy można dostać pożyczkę gotówkową bez sprawdzania i weryfikacji baz danych?
  • Czy gotówkowe pożyczki pozabankowe można otrzymać od ręki, bez zaświadczeń przez internet online, posiadając tylko dowód osobisty?
  • Czy pożyczka gotówkowa może być tania i szybka?
  • Czym różni się pożyczka na raty, długoterminowa od chwilówki?

Na te i wiele innych pytań odpowiedź można znaleźć bezpośrednio w opisach ofert, które we współpracy z nami przygotowały firmy pożyczkowe.

3 sposoby na darmowe, osobiste, oszczędnościowe konta bankowe przez internet online.

Posiadanie konta to nie tylko wygoda, ale coraz częściej konieczność. Czy Ty masz już konto bankowe? Jeżeli nie masz konta w banku, najwyższy czas je otworzyć. Założenie konta w banku może wiązać się z kosztami stałymi lub zmiennymi. Kredytolog rekomenduje rachunki bankowe które można otworzyć za darmo, a ich utrzymanie nic nie kosztuje, niezależnie od tego czy wykonywane są transakcje. Takie konta bankowe nazywane są potocznie darmowymi. We współpracy z najlepszymi bankami Kredytolog przygotował ofertę rachunków bankowych w kategoriach: osobiste konta oszczędnościowe, konta bankowe dla firm i konta dla młodzieży. Każde z tych kont można otworzyć przez internet online potwierdzając swoją toższamość na trzy sposoby: dokonując przelew symbolicznej kwoty z innego swojego rachunku, podpisując umowę przy kurierze, który bezpłatnie dostrczy umowę rachunku lub decydując się na wizytę w banku. Najpopularniejszą i najwygodniejszą metodą jest oczywiście podpisanie umowy w obecności kuriera i ten sposób polecamy.

Kredyt gotówkowy online | Kredytolog.com

Kredyty Gotówkowe Online

Każdy by chciał, żeby kredyt gotówkowy był łatwo dostępny, tani i szybki. Mogą na to liczyć głównie osoby które nie mają negatywnych wpisów w bazach danych z dłużnikami. Banki obligatoryjnie sprawdzają BIK (Biuro Informacji Kredytowj). Osoby bez złego biku mogąoferują liczyć na kredyt nawet bez zaświadczeń na dowód osobisty. Czasami wystarczy PIT lub oświadczenie o dochodach, którego w większości przypadków banki nie sprawdzają i nie weryfikują u pracodawcy. Kredytolog ma na stronie tanie kredyty gotówkowe nawet dla osób bez histori kredytowej.

Kredyt online na dowód nawet bez zaświadczeń

Jeśli brakne Tobie kasy na mieszkanie, auto, wczasy... my Twój problem rozwiążemy, tani kredyt Ci znajdziemy!

Przyznanie kredytu uzalżnione jest od oceny zdolności kredytowej

Filtrowanie firm pożyczkowych

Czy wiesz, że wśród pożyczek są oferty bezpośrednich pożyczkodawców i posredników z nimi współptacujących? Kredytolog podpowie Ci który pożyczkodawca współpracuje z jakimi markami. Pomożemy Ci odrzucić pożyczkodawcę, który odmówił Ci pożyczki oraz pośredników z nim współpracujących. Zminimalizuj ryzyko, że wniosek Twój za pośrednictwem innej marki trafi do tego samego pożyczkodawcy.

Jako pierwsi w styczniu 2020 roku udostępniliśmy filtrowanie firm pożyczkowych i pośredników.

Kredyt online na samochód nowy i używany

Kredyt na samochód

Samochód kupowany na kredyt stanowi dla banku zabezpieczenie spłaty kredytu, który został przyznany na zakup auta. Większość banków wymaga potwierdzenia zakupu samochodu, a w niektórych przypadkach kredyt na samochód przelewany jest bezpośrednio na konto zbywcy pojazdu. Kredyt samochodowy może być przyznany na zakup nowego lub używanego auta. Już teraz podejmij decyzję o zakupie samochodu na raty i spłacaj go nawet przez 72 miesiące w lekkich, niskich ratach. Jeżeli posiadasz dowód osobisty, email i telefon, wstępną decyzję kredytową otrzymasz online po wysłaniu wniosku przez internet.

Pożyczka Giro z wypłatą na poczcie

Jeżeli z różnych powodów nie chcesz lub nie możesz otrzymać przelewu na swoje konto w banku, można gotówkę odebrać na poczcie. Pokażemy Ci które firmy pożyczkowe mają taką metodę wypłaty pożyczki.

Na dolegliwości finansowe Kredytolog.com

Gdy w portfelu forsy mało, a coś kupić by się chciało, my Twój proble rozwiążemy i pożyczkę Ci znajdzemy!

Udzielenie pożyczki zależne jest od oceny zdolności kredytowej

Na mocy zapisów zawartych w artykułach 14, 16 oraz 17 ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. Nr 81, poz. 530), każdy Pożyczkodawca ma prawo przekazać dane Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może wpłynąć na zdolność kredytową Pożyczkobiorcy.

Kredytolog udostępnia oferty pożyczek, kredytów i innych usług z sektora finansowego nie będąc pożyczkodawcą. Przedstawione opisy nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Zastosowanie mają regulaminy dostępne na stronach internetowych do których Kredytolog przekierowuje.