Konta Oszczędnościowe online

dodano: 04-04-2018

Ty masz już konto w banku?

Oszczędzanie - wyjaśnijmy to na wstępie - nie zwiększa stanu posiadania, tylko chroni pieniądze przed wpływem inflacji. Dawniej było normalne, że większość osobistych kont bankowych działała właśnie w ten sposób, a to ze względu na oprocentowanie, które wyrównywało inflację. Dziś nie jest to już wcale takie pewne.

Oprocentowanie na ROR-ach? Mizerne


Nawet jeśli bank oferuje oprocentowanie na rachunku podstawowym, to zwykle jest ono bardzo niskie i nie ma szans na wyrównanie inflacji. Nie można więc w ten sposób oszczędzić, a jedynie zminimalizować straty. Dobre i to, ale nawet tyle nie zawsze udaje się osiągnąć, ponieważ część kont bankowych wymaga spełnienia dodatkowych wymogów, na przykład przetrzymania odpowiednio wysokiego depozytu, aby oprocentowanie było stosowane.

Kredytolog zebrał informacje o kilku kontach osobistych z niezerowym oprocentowaniem, ale w praktyce nie jest to produkt szczególnie atrakcyjny, jeśli oprocentowanie nie wyrówna ewentualnych kosztów związanych z prowadzeniem rachunku i używaniem karty.

Do oszczędzania są inne konta


Znacznie lepiej niż osobiste konta bankowe, sprawdzają się w oszczędzaniu konta oszczędnościowe. Jest to rozwinięcie idei lokaty. Ta obłożona była pewnymi ograniczeniami, w tym przede wszystkim minimalną kwotą depozytu i groźbą utraty odsetek przy przedterminowym zerwaniu. Konta oszczędnościowe też mają pewne ograniczenia, które dotyczą na przykład ilości bezpłatnych przelewów w okresie rozliczeniowym, ale ogólnie rzecz biorąc, są stosunkowo dobrze oprocentowane i jednocześnie w miarę wygodne.

Konta oszczędnościowe są dostępne właściwie w każdym banku, natomiast warunki korzystania z nich oraz wysokość odsetek od zgromadzonej kwoty może być bardzo różna i trzeba zapoznać się z informacjami banku.

Oszczędności w promocji


Banki sprytnie zrealizowały swój zamiar nakłonienia ludzi do zakładania osobistych kont - oferują lepsze warunki do oszczędzania tym klientom, którzy korzystają z podstawowego ROR-u. Wtedy można często skorzystać albo z lepiej oprocentowanej lokaty, albo z ciekawszej oferty konta oszczędnościowego.

Czy to się opłaca? W teorii zawsze, w praktyce - często. Wszystko zależy od kosztów prowadzenia rachunku, które w niektórych bankach nie mogą zostać wyrównane przez odsetki od średniego depozytu na pozornie dobrze oprocentowanym rachunku oszczędnościowym.

Zawsze też pozostaje pytanie o warunki korzystania z konta oszczędnościowego czy warunki zakładania lokat po wykorzystaniu promocji. Najczęściej w okresie jej obowiązywania uda się założyć i wykorzystać jedną lokatę, a promocyjne odsetki na kontach oszczędnościowych obowiązują czasem tylko pół roku, a gdzieniegdzie jedynie kwartał, więc to, że są nominalnie wysokie, nie przełoży się na realny zysk.

Na takie zasady warto zwrócić baczną uwagę - banki osiągają swoje cele, ale nie zawsze w taki sposób, który jest korzystny także dla klienta. Nie należy jednak z góry zakładać, że dodatkowe konto osobiste się nie opłaci. Na pewno nie opłaci się trzymanie większego depozytu na koncie podstawowym, a wszystko inne jest nadal możliwe.
Musisz to zobaczyć: konta oszczędnościowe
[powrót]
Pożyczki pozabankowe online dla każdego

Pożyczka Pozabankowa Online dla każdego

Pożyczki na dowód nawet bez zaświadczeń i weryfikacji telefonicznej

  • Czy można dostać pożyczkę gotówkową bez sprawdzania i weryfikacji baz danych?
  • Czy gotówkowe pożyczki pozabankowe można otrzymać od ręki, bez zaświadczeń przez internet online, posiadając tylko dowód osobisty?
  • Czy pożyczka gotówkowa może być tania i szybka?
  • Czym różni się pożyczka na raty, długoterminowa od chwilówki?

Na te i wiele innych pytań odpowiedź można znaleźć bezpośrednio w opisach ofert, które we współpracy z nami przygotowały firmy pożyczkowe.

3 sposoby na darmowe, osobiste, oszczędnościowe konta bankowe przez internet online.

Posiadanie konta to nie tylko wygoda, ale coraz częściej konieczność. Czy Ty masz już konto bankowe? Jeżeli nie masz konta w banku, najwyższy czas je otworzyć. Założenie konta w banku może wiązać się z kosztami stałymi lub zmiennymi. Kredytolog rekomenduje rachunki bankowe które można otworzyć za darmo, a ich utrzymanie nic nie kosztuje, niezależnie od tego czy wykonywane są transakcje. Takie konta bankowe nazywane są potocznie darmowymi. We współpracy z najlepszymi bankami Kredytolog przygotował ofertę rachunków bankowych w kategoriach: osobiste konta oszczędnościowe, konta bankowe dla firm i konta dla młodzieży. Każde z tych kont można otworzyć przez internet online potwierdzając swoją toższamość na trzy sposoby: dokonując przelew symbolicznej kwoty z innego swojego rachunku, podpisując umowę przy kurierze, który bezpłatnie dostrczy umowę rachunku lub decydując się na wizytę w banku. Najpopularniejszą i najwygodniejszą metodą jest oczywiście podpisanie umowy w obecności kuriera i ten sposób polecamy.

Kredyt gotówkowy online | Kredytolog.com

Kredyty Gotówkowe Online

Każdy by chciał, żeby kredyt gotówkowy był łatwo dostępny, tani i szybki. Mogą na to liczyć głównie osoby które nie mają negatywnych wpisów w bazach danych z dłużnikami. Banki obligatoryjnie sprawdzają BIK (Biuro Informacji Kredytowj). Osoby bez złego biku mogąoferują liczyć na kredyt nawet bez zaświadczeń na dowód osobisty. Czasami wystarczy PIT lub oświadczenie o dochodach, którego w większości przypadków banki nie sprawdzają i nie weryfikują u pracodawcy. Kredytolog ma na stronie tanie kredyty gotówkowe nawet dla osób bez histori kredytowej.

Kredyt online na dowód nawet bez zaświadczeń

Jeśli brakne Tobie kasy na mieszkanie, auto, wczasy... my Twój problem rozwiążemy, tani kredyt Ci znajdziemy!

Przyznanie kredytu uzalżnione jest od oceny zdolności kredytowej

Filtrowanie firm pożyczkowych

Czy wiesz, że wśród pożyczek są oferty bezpośrednich pożyczkodawców i posredników z nimi współptacujących? Kredytolog podpowie Ci który pożyczkodawca współpracuje z jakimi markami. Pomożemy Ci odrzucić pożyczkodawcę, który odmówił Ci pożyczki oraz pośredników z nim współpracujących. Zminimalizuj ryzyko, że wniosek Twój za pośrednictwem innej marki trafi do tego samego pożyczkodawcy.

Jako pierwsi w styczniu 2020 roku udostępniliśmy filtrowanie firm pożyczkowych i pośredników.

Kredyt online na samochód nowy i używany

Kredyt na samochód

Samochód kupowany na kredyt stanowi dla banku zabezpieczenie spłaty kredytu, który został przyznany na zakup auta. Większość banków wymaga potwierdzenia zakupu samochodu, a w niektórych przypadkach kredyt na samochód przelewany jest bezpośrednio na konto zbywcy pojazdu. Kredyt samochodowy może być przyznany na zakup nowego lub używanego auta. Już teraz podejmij decyzję o zakupie samochodu na raty i spłacaj go nawet przez 72 miesiące w lekkich, niskich ratach. Jeżeli posiadasz dowód osobisty, email i telefon, wstępną decyzję kredytową otrzymasz online po wysłaniu wniosku przez internet.

Pożyczka Giro z wypłatą na poczcie

Jeżeli z różnych powodów nie chcesz lub nie możesz otrzymać przelewu na swoje konto w banku, można gotówkę odebrać na poczcie. Pokażemy Ci które firmy pożyczkowe mają taką metodę wypłaty pożyczki.

Na dolegliwości finansowe Kredytolog.com

Gdy w portfelu forsy mało, a coś kupić by się chciało, my Twój proble rozwiążemy i pożyczkę Ci znajdzemy!

Udzielenie pożyczki zależne jest od oceny zdolności kredytowej

Na mocy zapisów zawartych w artykułach 14, 16 oraz 17 ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. Nr 81, poz. 530), każdy Pożyczkodawca ma prawo przekazać dane Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może wpłynąć na zdolność kredytową Pożyczkobiorcy.

Kredytolog udostępnia oferty pożyczek, kredytów i innych usług z sektora finansowego nie będąc pożyczkodawcą. Przedstawione opisy nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Zastosowanie mają regulaminy dostępne na stronach internetowych do których Kredytolog przekierowuje.