Ranking hipotecznych pożyczek. W którym banku jest najtaniej?

dodano: 18.06.2014, 13:28
Pożyczki hipoteczne to najtańszy sposób finansowania zakupu auta, umeblowania mieszkania czy nawet wycieczki. Lepsza oferta to tylko kredyt hipoteczny, ale ten można przeznaczyć wyłącznie na kupno lub remont domu lub mieszkania. Pożyczkę hipoteczną można przeznaczyć na jakikolwiek cel. Jej zabezpieczeniem stanowi hipoteka na nieruchomości. Z punktu widzenia banków radykalnie zmniejsza to ryzyko kredytowe, dlatego oprocentowanie hipotecznych pożyczek istnieje średnio 2 razy niższe od kredytów bez zabezpieczenia. Dla porównania w Getin Banku, gdzie pożyczka hipoteczna obecnie jest najdroższa, RRSO stanowi niemal 11 proc., a pożyczkobiorca powinien zwrócić instytucji finansowej prawie 2 razy więcej, niż pożyczył. Tylko nieco więcej kosztują najtańsze kredyty gotówkowe. Ponadto większa część instytucji finansowych ustanawia minimalne kwoty, jakie można zaciągnąć pożyczkę hipoteczną – przeciętnie jest to 20 tys. PLN. Jest jeszcze jedno zastrzeżenie. O ile kredyt hipoteczny stanowi 100% wartości domu lub mieszkania, to w przypadku pożyczek hipotecznych ten limit jest dużo mniejszy. W najbardziej liberalnych pod tym względem instytucjach finansowych max. sięga 80 proc. wartości zabezpieczenia. Zazwyczaj jest jednak dużo mniejszy.
Musisz to zobaczyć: Pożyczka hipoteczna
[powrót]
Wybierz najlepsze osobiste konto oszczędnościowe
Otwórz konto przez internet !

Szybki i tani kredyt samochodowy

Szukasz gotówki na zakup nowego lub używanego samochodu?  Jesteś na dobrej drodze! Ze względu na to, że kredyt na zakup samochodu zabezpieczony jest kredytowanym samochodem, najczęściej do szybkiego uzyskania kredytu na zakup auta wystarczy tylko dowód osobisty,  PIT za ubiegły rok lub oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Porównaj oferty kredytów samochodowych, wybierz najlepszy kredyt i złóż wniosek o kredyt na samochód przez internet już teraz!

WEŻ KREDYT NA SAMOCHÓD

Kredyt konsolidacyjny plus gotówka

Kredyt konsolidacyjny to przeniesienie wszystkich kredytów z różnych banków do innego, który oferuje bardziej korzystne oprocentowanie oraz wydłuża okres kredytowania. Już teraz zastanów się czy nie warto połączyć wszystkich Twoich kredytów w jeden z niższą ratą i jednym terminem spłaty. Porównaj oferty banków na naszej stronie i wyślij wniosek online przez internet lub zamów kontakt z doradcą kredytowym.


SKONSOLIDUJ KREDYTY
NIEZALEŻNY SERWIS FINANSOWY

Naszą misją jest niezależne doradztwo w porównaniu i wyborze najlepszej oferty z szerokiej gamy produktów oferowanych przez banki, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań Klienta. Branżą finansową zajmujemy się od 2009 roku. Dysponujemy szeroką, stale aktualizowaną ofertą kredytową większości  banków oraz ofertą blisko 50 firm pozabankowych w których można dostać pożyczkę na dowód także bez weryfikacji i sprawdzania  baz danych BIK, BIG, KRD. W ofercie bankowej oprócz kredytów mamy także leasing, lokaty i osobiste oszczędnościowe konta bankowe, a większość produktów finansowych jest dostępna całkowicie przez internet.

ATUTY POŻYCZEK I KREDYTÓW DOSTĘPNYCH NA NASZEJ STRONIE

- Duży wybór kredytów i pożyczek pozabankowych w jednym miejscu
- możliwość otrzymania szybkiej pożyczki i kredytu przez internet
- kilkadziesiąt firm pożyczkowych, pozabankowych które udzielają szybkie pożyczki
- możliwość otworzenia osobistego konta oszczędnościowego bez wizyty w banku w pełni przez internet
- nie doliczamy żadnych opłat i prowizji. Usługi dla Klienta są całkowicie bezpłatne na naszej stronie
- indywidualna opieka jednego doradcy od pierwszego kontaktu do wypłaty kredytu przez bank
- obsługujemy Klientów w całej Polsce. Można wnioskować o konto, pożyczki i kredyty niezależnie od miejsca zamieszkania
- szybszy kredyt i pożyczka dzięki dostępowi do uproszczonych procedur przygotowanych przez banki i firmy pożyczkowe specjalnie dla naszych Klientów.