Firmy pożyczkowe pozabankowe | pożyczki pozabankowe przez Internet online

dodano: 07.05.2016, 19:49
Firmy pożyczkowe rosną jak grzyby po deszczu. Co jaiś czas pojawiaja się nowe firmy pożyczkowe które są instytucjami pozabankowymi udzielającymi pożyczki gotówkowe najczęściej krótkoterminowe i dość wysoko oprocntowane. Zaletą takich firm pożyczkowych jest bez wątpienia szybkość w udzielaniu pożyczki,którą otrzymuje się bez poręczenia, zabezpieczenia i zastawu. Cały proces odbywa się przez internet bez konieczności podpisywania umów w formie papierowej i wizyty w stacjonarnym biurze firmy pożyczkowej. Weryfikacja danych odbywa się najczęściej poprzez wykonanie przelewu ze swojego konta bakowego na konto firmy pożyczkowej. W ten sposób firma pożyczkowa otrzymuje w przelewie niezbędne informacje potwierdzające toższamość osoby ubiegającej się o pozyczkę które były wcześniej zweryfokowane przez bank w którym zakładano konto. Sprawdź stale aktualizowaną listę pozabankowych firm pożyczkowych które funkcjonują na polskim rynku.
Lista firm udzielających szybkie pożyczki pozabankowe przez internet jest dostępna na stronie z pożyczkami pozabankowymi.
Musisz to zobaczyć: Pożyczki pozabankowe
[powrót]
Wybierz najlepsze osobiste konto oszczędnościowe
Otwórz konto przez internet !

Szybki i tani kredyt samochodowy

Szukasz gotówki na zakup nowego lub używanego samochodu?  Jesteś na dobrej drodze! Ze względu na to, że kredyt na zakup samochodu zabezpieczony jest kredytowanym samochodem, najczęściej do szybkiego uzyskania kredytu na zakup auta wystarczy tylko dowód osobisty,  PIT za ubiegły rok lub oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Porównaj oferty kredytów samochodowych, wybierz najlepszy kredyt i złóż wniosek o kredyt na samochód przez internet już teraz!

WEŻ KREDYT NA SAMOCHÓD

Kredyt konsolidacyjny plus gotówka

Kredyt konsolidacyjny to przeniesienie wszystkich kredytów z różnych banków do innego, który oferuje bardziej korzystne oprocentowanie oraz wydłuża okres kredytowania. Już teraz zastanów się czy nie warto połączyć wszystkich Twoich kredytów w jeden z niższą ratą i jednym terminem spłaty. Porównaj oferty banków na naszej stronie i wyślij wniosek online przez internet lub zamów kontakt z doradcą kredytowym.


SKONSOLIDUJ KREDYTY
NIEZALEŻNY SERWIS FINANSOWY

Naszą misją jest niezależne doradztwo w porównaniu i wyborze najlepszej oferty z szerokiej gamy produktów oferowanych przez banki, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań Klienta. Branżą finansową zajmujemy się od 2009 roku. Dysponujemy szeroką, stale aktualizowaną ofertą kredytową większości  banków oraz ofertą blisko 50 firm pozabankowych w których można dostać pożyczkę na dowód także bez weryfikacji i sprawdzania  baz danych BIK, BIG, KRD. W ofercie bankowej oprócz kredytów mamy także leasing, lokaty i osobiste oszczędnościowe konta bankowe, a większość produktów finansowych jest dostępna całkowicie przez internet.

ATUTY POŻYCZEK I KREDYTÓW DOSTĘPNYCH NA NASZEJ STRONIE

- Duży wybór kredytów i pożyczek pozabankowych w jednym miejscu
- możliwość otrzymania szybkiej pożyczki i kredytu przez internet
- kilkadziesiąt firm pożyczkowych, pozabankowych które udzielają szybkie pożyczki
- możliwość otworzenia osobistego konta oszczędnościowego bez wizyty w banku w pełni przez internet
- nie doliczamy żadnych opłat i prowizji. Usługi dla Klienta są całkowicie bezpłatne na naszej stronie
- indywidualna opieka jednego doradcy od pierwszego kontaktu do wypłaty kredytu przez bank
- obsługujemy Klientów w całej Polsce. Można wnioskować o konto, pożyczki i kredyty niezależnie od miejsca zamieszkania
- szybszy kredyt i pożyczka dzięki dostępowi do uproszczonych procedur przygotowanych przez banki i firmy pożyczkowe specjalnie dla naszych Klientów.