Tani i szybki kredyt gotówkowy

dodano: 31-05-2018

Stały klient dostanie tani i szybki kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Obecnie na rynku istnieje cały wachlarz ofert bankowych kredytów gotówkowych, przygotowanych dla stałych klientów – znacznie tańszych od kosztownych chwilówek.
Warunkiem otrzymania oferty kredytowej jest posiadanie konta w banku na które wpływa wynagrodzenie z tytułu pracy, renta, emerytura itp.

Tani kredyt gotówkowy w rachunku osobistym


(popularnie zwany debetem) – zazwyczaj jest dostępny w banku, do którego wpływa comiesięczne wynagrodzenie. Zazwyczaj oferowana kwota debetu oscyluje na poziomie miesięcznego wynagrodzenia, które wpływa na konto, choć czasami banki oferują wyższe kwoty. Umowa kredytu w rachunku bieżącym zawierana jest zazwyczaj na rok, ale jeśli jest prawidłowo realizowana (są systematyczne zasilenia konta i nie ma niedopuszczalnych przekroczeń sald) z automatu przedłuża się na kolejne okresy. Oprocentowanie liczy się tylko od wykorzystanych środków, czyli każdy wpływ na konto oznacza zmniejszenie kwoty, stanowiącej podstawę naliczania odsetek. Odsetki standardowo są na poziomie czterokrotności stopy lombardowej ustalanej przez NPB (maksymalne odsetki dla kredytu gotówkowego) – obecnie jest 10% rocznie. Banki zazwyczaj nie pobierają prowizji z tytułu udzielenia limitu w koncie.

Karta kredytowa


instrument pozwalający na darmowe korzystanie z gotówki, w przypadku płatności bezgotówkowych i spłaty całości zadłużenia w terminie określonym miesięcznym wyciągiem z transakcji. Karta kredytowa pozwala również na wypłatę gotówki, jednak w tym przypadku odsetki są naliczane już od transakcji. Wykorzystane środki z limitu karty są zazwyczaj oprocentowane na poziomie czterokrotności stopy lombardowej ustalanej przez NPB (maksymalne odsetki dla kredytu gotówkowego) – obecnie jest 10% rocznie.

Kredyt gotówkowy online


standardowy kredyt gotówkowy, spłacany w comiesięcznych ratach. Wiele banków umożliwia zaciągnięcie takiego kredytu swoim stałym klientom bez wizyty w oddziale – wnioski akceptowane online dotyczą niewysokich pożyczek w przedziale 1000-10.000 PLN (w zależności od wysokości dochodów klienta).
Wszystkie oferty charakteryzuje stosunkowo niski koszt odsetkowy, jednak są one przeznaczone dla stałych klientów, dochody są obliczane na podstawie wpływów wynagrodzenia, a klient obowiązkowo jest sprawdzany w BIK i bazach dłużników. Kredyt zazwyczaj jest na tak zwany KLIK. Cały proces przyznania kredytu odbywa się przez internet, a gotówka jest dostępna na koncie zazwyczaj w kilkanaście minut.

Już teraz porównaj kredyty gotówkowe przez internet i wybierz najlepszy

[powrót]
Pożyczki pozabankowe online dla każdego

Pożyczka Pozabankowa Online dla każdego

Pożyczki na dowód nawet bez zaświadczeń i weryfikacji telefonicznej

  • Czy można dostać pożyczkę gotówkową bez sprawdzania i weryfikacji baz danych?
  • Czy gotówkowe pożyczki pozabankowe można otrzymać od ręki, bez zaświadczeń przez internet online, posiadając tylko dowód osobisty?
  • Czy pożyczka gotówkowa może być tania i szybka?
  • Czym różni się pożyczka na raty, długoterminowa od chwilówki?

Na te i wiele innych pytań odpowiedź można znaleźć bezpośrednio w opisach ofert, które we współpracy z nami przygotowały firmy pożyczkowe.

3 sposoby na darmowe, osobiste, oszczędnościowe konta bankowe przez internet online.

Posiadanie konta to nie tylko wygoda, ale coraz częściej konieczność. Czy Ty masz już konto bankowe? Jeżeli nie masz konta w banku, najwyższy czas je otworzyć. Założenie konta w banku może wiązać się z kosztami stałymi lub zmiennymi. Kredytolog rekomenduje rachunki bankowe które można otworzyć za darmo, a ich utrzymanie nic nie kosztuje, niezależnie od tego czy wykonywane są transakcje. Takie konta bankowe nazywane są potocznie darmowymi. We współpracy z najlepszymi bankami Kredytolog przygotował ofertę rachunków bankowych w kategoriach: osobiste konta oszczędnościowe, konta bankowe dla firm i konta dla młodzieży. Każde z tych kont można otworzyć przez internet online potwierdzając swoją toższamość na trzy sposoby: dokonując przelew symbolicznej kwoty z innego swojego rachunku, podpisując umowę przy kurierze, który bezpłatnie dostrczy umowę rachunku lub decydując się na wizytę w banku. Najpopularniejszą i najwygodniejszą metodą jest oczywiście podpisanie umowy w obecności kuriera i ten sposób polecamy.

Kredyt gotówkowy online | Kredytolog.com

Kredyty Gotówkowe Online

Każdy by chciał, żeby kredyt gotówkowy był łatwo dostępny, tani i szybki. Mogą na to liczyć głównie osoby które nie mają negatywnych wpisów w bazach danych z dłużnikami. Banki obligatoryjnie sprawdzają BIK (Biuro Informacji Kredytowj). Osoby bez złego biku mogąoferują liczyć na kredyt nawet bez zaświadczeń na dowód osobisty. Czasami wystarczy PIT lub oświadczenie o dochodach, którego w większości przypadków banki nie sprawdzają i nie weryfikują u pracodawcy. Kredytolog ma na stronie tanie kredyty gotówkowe nawet dla osób bez histori kredytowej.

Kredyt online na dowód nawet bez zaświadczeń

Jeśli brakne Tobie kasy na mieszkanie, auto, wczasy... my Twój problem rozwiążemy, tani kredyt Ci znajdziemy!

Przyznanie kredytu uzalżnione jest od oceny zdolności kredytowej

Filtrowanie firm pożyczkowych

Czy wiesz, że wśród pożyczek są oferty bezpośrednich pożyczkodawców i posredników z nimi współptacujących? Kredytolog podpowie Ci który pożyczkodawca współpracuje z jakimi markami. Pomożemy Ci odrzucić pożyczkodawcę, który odmówił Ci pożyczki oraz pośredników z nim współpracujących. Zminimalizuj ryzyko, że wniosek Twój za pośrednictwem innej marki trafi do tego samego pożyczkodawcy.

Jako pierwsi w styczniu 2020 roku udostępniliśmy filtrowanie firm pożyczkowych i pośredników.

Kredyt online na samochód nowy i używany

Kredyt na samochód

Samochód kupowany na kredyt stanowi dla banku zabezpieczenie spłaty kredytu, który został przyznany na zakup auta. Większość banków wymaga potwierdzenia zakupu samochodu, a w niektórych przypadkach kredyt na samochód przelewany jest bezpośrednio na konto zbywcy pojazdu. Kredyt samochodowy może być przyznany na zakup nowego lub używanego auta. Już teraz podejmij decyzję o zakupie samochodu na raty i spłacaj go nawet przez 72 miesiące w lekkich, niskich ratach. Jeżeli posiadasz dowód osobisty, email i telefon, wstępną decyzję kredytową otrzymasz online po wysłaniu wniosku przez internet.

Pożyczka Giro z wypłatą na poczcie

Jeżeli z różnych powodów nie chcesz lub nie możesz otrzymać przelewu na swoje konto w banku, można gotówkę odebrać na poczcie. Pokażemy Ci które firmy pożyczkowe mają taką metodę wypłaty pożyczki.

Na dolegliwości finansowe Kredytolog.com

Gdy w portfelu forsy mało, a coś kupić by się chciało, my Twój proble rozwiążemy i pożyczkę Ci znajdzemy!

Udzielenie pożyczki zależne jest od oceny zdolności kredytowej

Na mocy zapisów zawartych w artykułach 14, 16 oraz 17 ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. Nr 81, poz. 530), każdy Pożyczkodawca ma prawo przekazać dane Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może wpłynąć na zdolność kredytową Pożyczkobiorcy.

Kredytolog udostępnia oferty pożyczek, kredytów i innych usług z sektora finansowego nie będąc pożyczkodawcą. Przedstawione opisy nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Zastosowanie mają regulaminy dostępne na stronach internetowych do których Kredytolog przekierowuje.