Pozabankowa karta kredytowa

dodano: 09-11-2019
Pozabankowa karta kredytowa

Pożyczka na pozabankowej karcie kredytowej w formie limitu odnawialnego

Stosunkowo niedawno pojawiła się w internecie oferta pożyczki na karcie oferowana przez pozabankową firmę pożyczkową. Przeglądając ofertę możemy dowiedzieć się, że zakupy przy pomocy karty można robić w sklepach stacjonarnych oraz w internecie w całej galaktyce. Na stronie internetowej gdzie prezentowana jest oferta karty nie ma informacji o dostępnych limitach o jakie można wnioskować ani o oprocentowaniu. Dowiadujemy się natomiast, że do 45 dni od dokonania transakcji nie poniesiemy żadnych kosztów, a samo posiadanie karty jest całkowicie darmowe bez narzucania jakichkolwiek wymogów. Przy transakcjach zagranicznych ponoć mamy zagwarantowany najkorzystniejszy kurs wymiany.

Sprawdzamy jak wnioskowanie o kartę wygląda w praktyce


Wypełnienie wniosku o kartę jest dość proste, ale czas oczekiwania na weryfikację wydłużony w czasie. Wniosek złożony w środę rozpatrzony został dopiero w sobotę. Weryfikacja zakończyła się powodzeniem, ale zaproponowany limit pożyczki na karcie został zmniejszony o 2/3 od wnioskowanego. Klient nasz prosił o limit 3000 zł, a otrzymał na początek 1000 zł. Nikt z firmy nie dzwonił, żeby zadawać niewygodne pytania jak poinformował nas Klient który zdecydował się na pozabankową kartę kredytową. Jest to więc karta z całą pewnością bez weryfikacji telefonicznej. Podczas wypełniania wniosku na podany w formularzu numer telefonu komórkowego przyszedł kod SMS który należało wpisać w kontynuacji wniosku online. Następnie należało zrobić przelew na kwotę 1 zł z własnego konta w dowolnym banku. Przelew został zwrócony następnego dnia jeszcze przed wydaniem ostatecznej decyzji kredytowej. Informacje o dostępnym limicie i transakcjach dokonywanych kartą dostępne są po zalogowaniu. Panel zarządzania kartą jest przejrzysty i zrozumiały. W chwili obecnej nie możemy udzielić więcej informacji ponieważ Klient nasz oczekuje na kartę, która ma zostać wysłana pocztą tradycyjną. Jeżeli Ty także chcesz otrzymać pozabankową kartę kredytową, wniosek możesz złożyć przez internet online - Pozabankowa karta kredytowa
Musisz to zobaczyć: Karty kredytowe
[powrót]
Pożyczki pozabankowe online dla każdego

Pożyczka Pozabankowa Online dla każdego

Pożyczki na dowód nawet bez zaświadczeń i weryfikacji telefonicznej

  • Czy można dostać pożyczkę gotówkową bez sprawdzania i weryfikacji baz danych?
  • Czy gotówkowe pożyczki pozabankowe można otrzymać od ręki, bez zaświadczeń przez internet online, posiadając tylko dowód osobisty?
  • Czy pożyczka gotówkowa może być tania i szybka?
  • Czym różni się pożyczka na raty, długoterminowa od chwilówki?

Na te i wiele innych pytań odpowiedź można znaleźć bezpośrednio w opisach ofert, które we współpracy z nami przygotowały firmy pożyczkowe.

3 sposoby na darmowe, osobiste, oszczędnościowe konta bankowe przez internet online.

Posiadanie konta to nie tylko wygoda, ale coraz częściej konieczność. Czy Ty masz już konto bankowe? Jeżeli nie masz konta w banku, najwyższy czas je otworzyć. Założenie konta w banku może wiązać się z kosztami stałymi lub zmiennymi. Kredytolog rekomenduje rachunki bankowe które można otworzyć za darmo, a ich utrzymanie nic nie kosztuje, niezależnie od tego czy wykonywane są transakcje. Takie konta bankowe nazywane są potocznie darmowymi. We współpracy z najlepszymi bankami Kredytolog przygotował ofertę rachunków bankowych w kategoriach: osobiste konta oszczędnościowe, konta bankowe dla firm i konta dla młodzieży. Każde z tych kont można otworzyć przez internet online potwierdzając swoją toższamość na trzy sposoby: dokonując przelew symbolicznej kwoty z innego swojego rachunku, podpisując umowę przy kurierze, który bezpłatnie dostrczy umowę rachunku lub decydując się na wizytę w banku. Najpopularniejszą i najwygodniejszą metodą jest oczywiście podpisanie umowy w obecności kuriera i ten sposób polecamy.

Kredyt gotówkowy online | Kredytolog.com

Kredyty Gotówkowe Online

Każdy by chciał, żeby kredyt gotówkowy był łatwo dostępny, tani i szybki. Mogą na to liczyć głównie osoby które nie mają negatywnych wpisów w bazach danych z dłużnikami. Banki obligatoryjnie sprawdzają BIK (Biuro Informacji Kredytowj). Osoby bez złego biku mogąoferują liczyć na kredyt nawet bez zaświadczeń na dowód osobisty. Czasami wystarczy PIT lub oświadczenie o dochodach, którego w większości przypadków banki nie sprawdzają i nie weryfikują u pracodawcy. Kredytolog ma na stronie tanie kredyty gotówkowe nawet dla osób bez histori kredytowej.

Kredyt online na dowód nawet bez zaświadczeń

Jeśli brakne Tobie kasy na mieszkanie, auto, wczasy... my Twój problem rozwiążemy, tani kredyt Ci znajdziemy!

Przyznanie kredytu uzalżnione jest od oceny zdolności kredytowej

Filtrowanie firm pożyczkowych

Czy wiesz, że wśród pożyczek są oferty bezpośrednich pożyczkodawców i posredników z nimi współptacujących? Kredytolog podpowie Ci który pożyczkodawca współpracuje z jakimi markami. Pomożemy Ci odrzucić pożyczkodawcę, który odmówił Ci pożyczki oraz pośredników z nim współpracujących. Zminimalizuj ryzyko, że wniosek Twój za pośrednictwem innej marki trafi do tego samego pożyczkodawcy.

Jako pierwsi w styczniu 2020 roku udostępniliśmy filtrowanie firm pożyczkowych i pośredników.

Kredyt online na samochód nowy i używany

Kredyt na samochód

Samochód kupowany na kredyt stanowi dla banku zabezpieczenie spłaty kredytu, który został przyznany na zakup auta. Większość banków wymaga potwierdzenia zakupu samochodu, a w niektórych przypadkach kredyt na samochód przelewany jest bezpośrednio na konto zbywcy pojazdu. Kredyt samochodowy może być przyznany na zakup nowego lub używanego auta. Już teraz podejmij decyzję o zakupie samochodu na raty i spłacaj go nawet przez 72 miesiące w lekkich, niskich ratach. Jeżeli posiadasz dowód osobisty, email i telefon, wstępną decyzję kredytową otrzymasz online po wysłaniu wniosku przez internet.

Pożyczka Giro z wypłatą na poczcie

Jeżeli z różnych powodów nie chcesz lub nie możesz otrzymać przelewu na swoje konto w banku, można gotówkę odebrać na poczcie. Pokażemy Ci które firmy pożyczkowe mają taką metodę wypłaty pożyczki.

Na dolegliwości finansowe Kredytolog.com

Gdy w portfelu forsy mało, a coś kupić by się chciało, my Twój proble rozwiążemy i pożyczkę Ci znajdzemy!

Udzielenie pożyczki zależne jest od oceny zdolności kredytowej

Na mocy zapisów zawartych w artykułach 14, 16 oraz 17 ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. Nr 81, poz. 530), każdy Pożyczkodawca ma prawo przekazać dane Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może wpłynąć na zdolność kredytową Pożyczkobiorcy.

Kredytolog udostępnia oferty pożyczek, kredytów i innych usług z sektora finansowego nie będąc pożyczkodawcą. Przedstawione opisy nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Zastosowanie mają regulaminy dostępne na stronach internetowych do których Kredytolog przekierowuje.