Konta bankowe

dodano: 30-04-2018
Konta bankowe

Konto bankowe z niespodzianką

Konto bankowe z niespodzianką - Banki, które w branży kont osobistych muszą walczyć o klientów, bo ci wcale nie darzą sektora finansowego zaufaniem, nie mogą już bazować wyłącznie na swoich produktach, dlatego dziś wiele kont sprzedawanych jest w pakiecie z innymi usługami: ubezpieczeniami, concierge, zestawem produktów bankowych. Odpowiadamy na pytanie o sens wybierania takich ofert.

Ile warte są usługi dodatkowe?


Banki od pewnego czasu bardzo chętnie łączą oferty kont rozliczeniowych z usługami firm zewnętrznych: hydraulika, ślusarza, elektryka itd. Choć usługi te są zwykle opcjonalne, to ich koszt można praktycznie potraktować jako comiesięczną opłatę za prowadzenie rachunku. Dokładna cena takich kont jest zależna od zakresu usług dodatkowych - w najdroższych bankach to około 50-70 złotych, w najtańszych nawet kilkanaście. Faktyczna wartość tego rodzaju usług zależy jednak od zakresu wyłączeń. Czasem regulamin skonstruowany jest tak, że w praktyce trudno jest spełnić warunki skorzystania z dodatkowych usług lub trzeba za nie dopłacać. Najczęściej też nie obejmują żadnych "prac", a jedynie lepiej lub gorzej zdefiniowaną "diagnostykę" usterek. Dla wielu osób jest to już warte swojej ceny, ale na pewno nie bezwarunkowo.

Dodatkowe ubezpieczenie


Niektóre banki - szczególnie te większe i bardziej rozpoznawalne, podjęły współpracę z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Dzięki temu w ofercie dedykowanej klientom mają też produkty zewnętrzne takie jak ubezpieczenie mieszkania, NNW, ubezpieczenia zdrowia i życia, komunikacyjne, turystyczne i inne. Tutaj już zwykle oferty są lepiej sprecyzowane niż w przypadku wsparcia domowego, natomiast nadal pozostaje otwarta kwestia katalogu wyłączeń. Te nie zależy już wprost od banku, tylko od towarzystw ubezpieczeniowych, ale czasem jest to zdecydowanie zbyt długa lista. Wśród listy ubezpieczeń są też produkty z oferty banku, a zwłaszcza rzekomo bardziej atrakcyjne ubezpieczenia kart płatniczych. W praktyce wiele z nich nie będzie dawało ochrony, a niektóre pokrywają się z regułami procedury chargeback, co oznacza, że stanowią jedynie przynętę do płacenia. Generalnie, jeśli szukasz dodatkowego ubezpieczenia i akurat przy koncie ono jest, to sprawa prezentuje się nieźle i taką propozycję banku warto rozważyć. Jednak jeśli ubezpieczenie ma być kupowane tylko tak na zapas - wówczas niekoniecznie warto poświęcać mu więcej uwagi.

A może zwrot gotówki?


W wielu bankach działają programy premiowe, w ramach których klienci, korzystając z konta lub karty w określony sposób, mogą otrzymać na rachunek pewne środki. Przymierzając się do wyboru takiego konta, trzeba mieć świadomość, że te premie są jedynie warunkowe, a same programy też teoretycznie mogą zostać przerwane w dowolnej chwili. Oczywiście dodatkowa kasa musi robić wrażenie, ale warto pamiętać, że tutaj nie ma pewności zwrotu - jest on obwarowany dodatkowymi wymaganiami, a jego wysokość rzadko jest powalająca. Ponieważ jednak ten temat jest znacznie szerszy, to poświęcimy mu odrębny artykuł, żeby wyjaśnić absolutnie wszystko.
Musisz to zobaczyć: Konta bankowe
[powrót]
Pożyczki pozabankowe online dla każdego

Pożyczka Pozabankowa Online dla każdego

Pożyczki na dowód nawet bez zaświadczeń i weryfikacji telefonicznej

  • Czy można dostać pożyczkę gotówkową bez sprawdzania i weryfikacji baz danych?
  • Czy gotówkowe pożyczki pozabankowe można otrzymać od ręki, bez zaświadczeń przez internet online, posiadając tylko dowód osobisty?
  • Czy pożyczka gotówkowa może być tania i szybka?
  • Czym różni się pożyczka na raty, długoterminowa od chwilówki?

Na te i wiele innych pytań odpowiedź można znaleźć bezpośrednio w opisach ofert, które we współpracy z nami przygotowały firmy pożyczkowe.

3 sposoby na darmowe, osobiste, oszczędnościowe konta bankowe przez internet online.

Posiadanie konta to nie tylko wygoda, ale coraz częściej konieczność. Czy Ty masz już konto bankowe? Jeżeli nie masz konta w banku, najwyższy czas je otworzyć. Założenie konta w banku może wiązać się z kosztami stałymi lub zmiennymi. Kredytolog rekomenduje rachunki bankowe które można otworzyć za darmo, a ich utrzymanie nic nie kosztuje, niezależnie od tego czy wykonywane są transakcje. Takie konta bankowe nazywane są potocznie darmowymi. We współpracy z najlepszymi bankami Kredytolog przygotował ofertę rachunków bankowych w kategoriach: osobiste konta oszczędnościowe, konta bankowe dla firm i konta dla młodzieży. Każde z tych kont można otworzyć przez internet online potwierdzając swoją toższamość na trzy sposoby: dokonując przelew symbolicznej kwoty z innego swojego rachunku, podpisując umowę przy kurierze, który bezpłatnie dostrczy umowę rachunku lub decydując się na wizytę w banku. Najpopularniejszą i najwygodniejszą metodą jest oczywiście podpisanie umowy w obecności kuriera i ten sposób polecamy.

Kredyt gotówkowy online | Kredytolog.com

Kredyty Gotówkowe Online

Każdy by chciał, żeby kredyt gotówkowy był łatwo dostępny, tani i szybki. Mogą na to liczyć głównie osoby które nie mają negatywnych wpisów w bazach danych z dłużnikami. Banki obligatoryjnie sprawdzają BIK (Biuro Informacji Kredytowj). Osoby bez złego biku mogąoferują liczyć na kredyt nawet bez zaświadczeń na dowód osobisty. Czasami wystarczy PIT lub oświadczenie o dochodach, którego w większości przypadków banki nie sprawdzają i nie weryfikują u pracodawcy. Kredytolog ma na stronie tanie kredyty gotówkowe nawet dla osób bez histori kredytowej.

Kredyt online na dowód nawet bez zaświadczeń

Jeśli brakne Tobie kasy na mieszkanie, auto, wczasy... my Twój problem rozwiążemy, tani kredyt Ci znajdziemy!

Przyznanie kredytu uzalżnione jest od oceny zdolności kredytowej

Filtrowanie firm pożyczkowych

Czy wiesz, że wśród pożyczek są oferty bezpośrednich pożyczkodawców i posredników z nimi współptacujących? Kredytolog podpowie Ci który pożyczkodawca współpracuje z jakimi markami. Pomożemy Ci odrzucić pożyczkodawcę, który odmówił Ci pożyczki oraz pośredników z nim współpracujących. Zminimalizuj ryzyko, że wniosek Twój za pośrednictwem innej marki trafi do tego samego pożyczkodawcy.

Jako pierwsi w styczniu 2020 roku udostępniliśmy filtrowanie firm pożyczkowych i pośredników.

Kredyt online na samochód nowy i używany

Kredyt na samochód

Samochód kupowany na kredyt stanowi dla banku zabezpieczenie spłaty kredytu, który został przyznany na zakup auta. Większość banków wymaga potwierdzenia zakupu samochodu, a w niektórych przypadkach kredyt na samochód przelewany jest bezpośrednio na konto zbywcy pojazdu. Kredyt samochodowy może być przyznany na zakup nowego lub używanego auta. Już teraz podejmij decyzję o zakupie samochodu na raty i spłacaj go nawet przez 72 miesiące w lekkich, niskich ratach. Jeżeli posiadasz dowód osobisty, email i telefon, wstępną decyzję kredytową otrzymasz online po wysłaniu wniosku przez internet.

Pożyczka Giro z wypłatą na poczcie

Jeżeli z różnych powodów nie chcesz lub nie możesz otrzymać przelewu na swoje konto w banku, można gotówkę odebrać na poczcie. Pokażemy Ci które firmy pożyczkowe mają taką metodę wypłaty pożyczki.

Na dolegliwości finansowe Kredytolog.com

Gdy w portfelu forsy mało, a coś kupić by się chciało, my Twój proble rozwiążemy i pożyczkę Ci znajdzemy!

Udzielenie pożyczki zależne jest od oceny zdolności kredytowej

Na mocy zapisów zawartych w artykułach 14, 16 oraz 17 ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. Nr 81, poz. 530), każdy Pożyczkodawca ma prawo przekazać dane Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może wpłynąć na zdolność kredytową Pożyczkobiorcy.

Kredytolog udostępnia oferty pożyczek, kredytów i innych usług z sektora finansowego nie będąc pożyczkodawcą. Przedstawione opisy nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Zastosowanie mają regulaminy dostępne na stronach internetowych do których Kredytolog przekierowuje.