Konta bankowe

dodano: 19-02-2018

Które konto bankowe wybrać?

Przekaz marketingowy jest jasny: wydasz kartą tysiąc złotych, to zwrócimy ci 50 albo 100 na konto. Gdyby faktycznie tak było, to zakładanie kolejnych kont byłoby idealnym zagraniem. Różnego rodzaju programy premiowe mają uczynić ofertę ROR-ów atrakcyjniejszą, ale czy faktycznie spełniają swoje zadanie?

Ile można zyskać?


Ocena opłacalności programów premiowych jest dość trudna. Nie można bowiem zauważyć żadnej wady w prostym mechanizmie premiowania: wydajesz pewną kwotę, a bank określoną jej część zwraca na konto. Żeby jednak umieć ocenić sensowność tego rozwiązania, trzeba zdać sobie sprawę z kilku faktów:

zwykle programy premiowe dołączane są do kont, które nie są darmowe, zatem kwota bonusu w ogólnym rozrachunku może zostać pomniejszona o prowizję banku. Ponieważ klient dalej wychodzi na plus, to nie stanowi to większego problemu;

program premiowy jest marketingowym sposobem do ukrywania prawdziwej wartości zakupów. Większość osób wyda dodatkową sumę, aby przekroczyć próg uprawniający do uzyskania zwrotu za zakupy. Czy warto? Nie zawsze - wszystko zależy od tego, ile brakuje do osiągnięcia granicy;

programy premiowe najczęściej są ograniczone w czasie i obowiązują na przykład przez rok od otwarcia rachunku. Niby lepsze to, niż nic, ale później konto dalej jest płatne, a niewielu osobom chce się je zamykać. Najpierw więc wypracowuje się jakieś zyski, a później zostają już tylko koszty.

To się może opłacić!


To nie tak, że zniechęcamy do zakładania kont w bankach, które dają premie. Po prostu trzeba uważnie przejrzeć regulamin programu, bo wysokości zwrotu za różne typy wydatków mogą być różne, więc marketingowe 5% na nic się nie przyda, jeśli obowiązuje tylko na stacjach paliw, a ty akurat nie masz auta. Za zakupy spożywcze zwrot będzie wynosił na przykład 2%. To niewiele. Pomyśl, że dostaniesz na przykład 16 złotych, a rachunek kosztuje miesięcznie 10. Już zostaje ci tylko dodatkowe 6 złotych, a za tę cenę można darować sobie udział w programach premiowych.

Warto korzystać z bankowych programów premiowych, jeśli stanowią one dodatek do oferty. Na pewno nie należy wybierać konta tylko pod względem samego programu, jednak jeśli znajdziesz dwa banki, które mają podobne konta, to oczywiście, że lepiej jest skorzystać z usług tego, który wyżej premiuje te zakupy, które robisz najczęściej.

Uwaga na problemy


Nowoczesne programy premiowe są bardziej skomplikowane, a bonusy dostaje się za bardzo różne działania: przelewanie wynagrodzenia, wykonanie określonej liczby transakcji zbliżeniowych lub mobilnych, a nawet za to, że w chwili zakładania konta ma się mniej niż 26 lat. Z oczywistych powodów osiągnięcie maksymalnego zwrotu wcale nie będzie łatwe - trzeba będzie zmienić przyzwyczajenia bankowe, często zamówić dodatkowe produkty do rachunku. Ekonomicznie więc nadal można wygenerować zysk, ale może się to odbyć kosztem komfortu.
Musisz to zobaczyć: Konta bankowe
[powrót]
Pożyczki pozabankowe online dla każdego

Pożyczka Pozabankowa Online dla każdego

Pożyczki na dowód nawet bez zaświadczeń i weryfikacji telefonicznej

  • Czy można dostać pożyczkę gotówkową bez sprawdzania i weryfikacji baz danych?
  • Czy gotówkowe pożyczki pozabankowe można otrzymać od ręki, bez zaświadczeń przez internet online, posiadając tylko dowód osobisty?
  • Czy pożyczka gotówkowa może być tania i szybka?
  • Czym różni się pożyczka na raty, długoterminowa od chwilówki?

Na te i wiele innych pytań odpowiedź można znaleźć bezpośrednio w opisach ofert, które we współpracy z nami przygotowały firmy pożyczkowe.

3 sposoby na darmowe, osobiste, oszczędnościowe konta bankowe przez internet online.

Posiadanie konta to nie tylko wygoda, ale coraz częściej konieczność. Czy Ty masz już konto bankowe? Jeżeli nie masz konta w banku, najwyższy czas je otworzyć. Założenie konta w banku może wiązać się z kosztami stałymi lub zmiennymi. Kredytolog rekomenduje rachunki bankowe które można otworzyć za darmo, a ich utrzymanie nic nie kosztuje, niezależnie od tego czy wykonywane są transakcje. Takie konta bankowe nazywane są potocznie darmowymi. We współpracy z najlepszymi bankami Kredytolog przygotował ofertę rachunków bankowych w kategoriach: osobiste konta oszczędnościowe, konta bankowe dla firm i konta dla młodzieży. Każde z tych kont można otworzyć przez internet online potwierdzając swoją toższamość na trzy sposoby: dokonując przelew symbolicznej kwoty z innego swojego rachunku, podpisując umowę przy kurierze, który bezpłatnie dostrczy umowę rachunku lub decydując się na wizytę w banku. Najpopularniejszą i najwygodniejszą metodą jest oczywiście podpisanie umowy w obecności kuriera i ten sposób polecamy.

Kredyt gotówkowy online | Kredytolog.com

Kredyty Gotówkowe Online

Każdy by chciał, żeby kredyt gotówkowy był łatwo dostępny, tani i szybki. Mogą na to liczyć głównie osoby które nie mają negatywnych wpisów w bazach danych z dłużnikami. Banki obligatoryjnie sprawdzają BIK (Biuro Informacji Kredytowj). Osoby bez złego biku mogąoferują liczyć na kredyt nawet bez zaświadczeń na dowód osobisty. Czasami wystarczy PIT lub oświadczenie o dochodach, którego w większości przypadków banki nie sprawdzają i nie weryfikują u pracodawcy. Kredytolog ma na stronie tanie kredyty gotówkowe nawet dla osób bez histori kredytowej.

Kredyt online na dowód nawet bez zaświadczeń

Jeśli brakne Tobie kasy na mieszkanie, auto, wczasy... my Twój problem rozwiążemy, tani kredyt Ci znajdziemy!

Przyznanie kredytu uzalżnione jest od oceny zdolności kredytowej

Filtrowanie firm pożyczkowych

Czy wiesz, że wśród pożyczek są oferty bezpośrednich pożyczkodawców i posredników z nimi współptacujących? Kredytolog podpowie Ci który pożyczkodawca współpracuje z jakimi markami. Pomożemy Ci odrzucić pożyczkodawcę, który odmówił Ci pożyczki oraz pośredników z nim współpracujących. Zminimalizuj ryzyko, że wniosek Twój za pośrednictwem innej marki trafi do tego samego pożyczkodawcy.

Jako pierwsi w styczniu 2020 roku udostępniliśmy filtrowanie firm pożyczkowych i pośredników.

Kredyt online na samochód nowy i używany

Kredyt na samochód

Samochód kupowany na kredyt stanowi dla banku zabezpieczenie spłaty kredytu, który został przyznany na zakup auta. Większość banków wymaga potwierdzenia zakupu samochodu, a w niektórych przypadkach kredyt na samochód przelewany jest bezpośrednio na konto zbywcy pojazdu. Kredyt samochodowy może być przyznany na zakup nowego lub używanego auta. Już teraz podejmij decyzję o zakupie samochodu na raty i spłacaj go nawet przez 72 miesiące w lekkich, niskich ratach. Jeżeli posiadasz dowód osobisty, email i telefon, wstępną decyzję kredytową otrzymasz online po wysłaniu wniosku przez internet.

Pożyczka Giro z wypłatą na poczcie

Jeżeli z różnych powodów nie chcesz lub nie możesz otrzymać przelewu na swoje konto w banku, można gotówkę odebrać na poczcie. Pokażemy Ci które firmy pożyczkowe mają taką metodę wypłaty pożyczki.

Na dolegliwości finansowe Kredytolog.com

Gdy w portfelu forsy mało, a coś kupić by się chciało, my Twój proble rozwiążemy i pożyczkę Ci znajdzemy!

Udzielenie pożyczki zależne jest od oceny zdolności kredytowej

Na mocy zapisów zawartych w artykułach 14, 16 oraz 17 ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. Nr 81, poz. 530), każdy Pożyczkodawca ma prawo przekazać dane Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może wpłynąć na zdolność kredytową Pożyczkobiorcy.

Kredytolog udostępnia oferty pożyczek, kredytów i innych usług z sektora finansowego nie będąc pożyczkodawcą. Przedstawione opisy nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Zastosowanie mają regulaminy dostępne na stronach internetowych do których Kredytolog przekierowuje.