Firmy pożyczkowe

dodano: 30-04-2018
Firmy pożyczkowe

Pozabankowe Firmy Pożyczkowe

Nowe Firmy pożyczkowe powstają w bardzo szybkim tempie. Branżą finansową zajmuję się od 2009 roku. W okresie tym jako jedną z niewielu pozabankowych firm pożyczkowych był Provident. Co pewien czas na polskim rynku zaczęły pojawiać się kolejne pozabankowe firmy pożyczkowe głównie zagraniczne. W ostatnim okresie przyrost nowych firm udzielających pożyczek pozabankowych jest tak wielki, że nie trudno jest się domyśleć jak ogromny musi to być dla nich biznes. Z oferty firm pożyczkowych pozabankowych korzystają głównie Ci którzy spotkali się z odmową przyznania kredytu w banku. Pomimo, że koszty związane z otrzymaniem pożyczki pozabankowej są ogromne nie brakuje chętnych na tego typu pożyczki. Poniżej prezentuję krótkie opisy wybranych, prywatnych firm pożyczkowych. W każdej z tych firm można otrzymać pożyczkę przez internet. Wniosek o pożyczkę do każdej z niżej wymienionych firm można znaleźć na stronie z ofertami firm pożyczkowych.

Halopożyczka


szybkie i wygodne pożyczki od 500 zł do 4 000 zł, z pierwszą pożyczką za darmo - do 2 000 zł na okres 30 dni! Proces przyznania pożyczki odbywa się w 100% online, a decyzję o przyznaniu pożyczki klient można otrzymać w kilka minut.

KredytOK


To pożyczka ratalna z szybką decyzją. Wygodna spłata od 6 do 24 miesięcy nawet do 15 000 zł na dowolny cel.

Chwilówkomat


Szybkie i wygodnie pożyczki od 500 zł do 4 000 zł. Proces przyznania pożyczki odbywa się w 100% online przez internet. Decyzję o przyznaniu pożyczki klient może otrzymać w kilka minut. Od klienta nie wymaga się żadnych zaświadczeń ani dodatkowych dokumentów. Wystarczy dowód osobisty.

Freezl


To platforma internetowa, która oferuje szybkie i bezpieczne pożyczki online przez Internet z terminem spłaty do 35 dni. Kwota pożyczki od 100 zł - 5000 zł.

Banknot


Oferuje szybkie i wygodnie pożyczki od 500 zł do 5 000 zł w formie Odnawialnej Linii Pożyczkowej. Proces przyznania pożyczki odbywa się w 100% online, a decyzję o przyznaniu pożyczki klient może otrzymać w 5 minut. Od klienta nie wymaga się żadnych zaświadczeń ani dodatkowych dokumentów. W momencie akceptacji klient otrzymuje dostęp do pieniędzy na swoim rachunku bankowym. Każda spłata kapitału zmniejsza zadłużenie powiększając kwotę dostępnych dla klienta środków, które może ponownie wykorzystać w dogodnym dla siebie momencie. Umożliwia to ciągły dostęp do pieniędzy, a klient ponosi koszt jedynie za te dni, w których rzeczywiście korzysta z przyznanych środków. Umowa pożyczki podpisywana jest przez internet na okres 4 miesięcy (z możliwością zawarcia umowy na kolejny okres).

Credit


Wniosek o kredyt składa się przez Interneti bez zastawu. Pieniądze wpływają na konto po kilku minutach. Pierwszy kredyt otrzymasz bez odsetek.

Miloan


Pieniądze na koncie nawet w 15 minut. Dostępność przez całą dobę siedem dni w tygodniu całkowicie on-line przez internet. Pierwsza pożyczka do 1500 zł. Atrakcyjne oprocentowanie.

Hapi Pożyczki


To wygodna pożyczka od 1500 do 7500 złotych. Okres spłaty od 3 do 24 miesięcy. Minimalna ilość formalności, szybka decyzja online i błyskawiczny przelew na konto.

Creditstar pożyczka


Krótkoterminowa pożyczka udzielana jest na przejrzystych warunkach w kwocie od 100 do 1500 złotych dla nowego klienta. Samo złożenie wniosku zajmuje najwyżej 10 minut, a cały proces udzielenia pożyczki odbywa się przez internet. Okres spłaty wynosi do 90 dni.

Profi Credit


Szybka pożyczka gotówkowa oferowana jest dla klientów indywidualnych. Do kwoty 25 000 zł, minimum formalności.

Wandoo


Jest członkiem Wandoo Finance Group. Firma wykorzystuje nowoczesne technologie i działa w przejrzysty sposób, co wzmacnia jej wiarygodność. Oferuje swoim klientom szybkie i wygodne pożyczki nawet do 5000 PLN na okres 30 dni.

ŁatwyKredyt


Działa na polskim rynku już od 4 lat. Oferuje swoim Klientom szybkie pożyczki, dostępne na koncie już w 30 minut. Pierwsza pożyczka oferowana jest do 1 500 złotych, a kolejne do nawet 3 000 złotych.

Alfa Kredyt


Polska firma pożyczkowa oferująca pożyczki w kwocie do 3000 zł na okres 30 dni. Pożyczkobiorcą może być osoba w wieku od 21 do 65 lat, posiadająca pozytywną historię w Biurze Informacji Gospodarcze.

Pandamoney


Nowa marka na rynku szybkich pożyczek online. Pandamoney oferuje pożyczki od 100 do 1800 zł na okres od 7 do 30 dni. Szybka decyzja, bez zbędnych dokumentów i niskie opłaty, przelew pożyczki w 15 minut!

LendOn


Międzynarodowa marka, która dba o bezpieczeństwo pożyczkobiorców i docenia stałych klientów. Oferuje pożyczki do 3600 zł i atrakcyjne rabaty. Pierwsza pożyczka za darmo! Warto więc skorzystać.

Wonga


Największy na świecie pożyczkodawca online. Pierwsza strona internetowa wonga wystartowała w 2007 roku w Wielkiej Brytanii i do tej pory za jej pośrednictwem udzielono już ponad 7 milionów pożyczek gotówkowych. Wonga ma oddziały na 3 kontynentach, nareszcie także w Warszawie. Polscy Klienci mają dostęp do pożyczek online przez internet i mogą pożyczyć od 50 do 3000 zł w bardzo szybkim czasie.

ExtraPortfel


Nowa marka na rynku szybkich pożyczek przez internet online. Oferuje pożyczki od 100 do 5000 zł na okres do 45 dni. Szybka decyzja, minimum formalności i błyskawiczny przelew gotówki na konto.

Kasa Tak!


Pierwsza pożyczka gotówkowa udzielana jest do 1500 zł, natomiast każda kolejna nawet do 2000 zł. Okres spłaty maksymalnie do 60 dni. Pieniądze na koncie w 10 minut!

Smart Pożyczka


Szybka gotówka udzielana bez telefonów do pracodawców. Pierwsza pożyczka do 1000 złotych uruchamiania jest na okres od 10 do 30 dni całkowicie za darmo.

Ratka


Oferuje pożyczki pozabankowe od 1000 do 5000 zł już od pierwszej pożyczki. Okres spłaty wynosi od 6 do 24 miesięcy. Cały proces udzielenia pozyczki odbywa się przez internet.

SmsKredyt


Szybka pożyczka pozabankowa, którą można otrzymać nawet tego samego dnia. Pożyczki wieloratalne od 1000 do 5000 zł na okres od 3 dni do 30 miesięcy.

Ratkomat


Szybka pożyczka w 15 minut? Tak! W dodatku na wiele dogodnych rat! Złożenie wniosku zajmuje kilka minut, a proponowane przez Ratkomat rozwiązanie oferuje wiele korzyści: - szybkość - przelew pieniędzy następuje zaraz po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi, - wygoda - cały proces odbywa się przez Internet, - transparentność - gwarancja przejrzystych warunków umowy.

Ofin


Szybka i wygodna pożyczka, dzięki której klienci mogą otrzymać nawet 2000 zł. Wystarczy dowód osobisty i własny rachunek bankowy, a oferta przeznaczona jest dla każdego w wieku od 21 do 70 roku życia.

Provident


Pożyczka gotówkowa Providenta to przede wszystkim szybka decyzja kredytowa, minimum formalności, stałe raty bez ukrytych opłat oraz elastyczne okresy spłaty. Pożyczka udzielana na kwotę nawet 10 000 złotych, natomiast zgłoszenia przyjmowane są 7 dni w tygodniu.

Zaplo


Elastyczne pożyczki online przez internet udzielane na kwotę od 1000 do 10 000 złotych na okres nawet do 24 miesięcy. Cały proces odbywa się on-line, bez wychodzenia z domu, decyzja o przyznaniu kredytu jest natychmiastowa. Pożyczki do 5000 złotych nie wymagają zaświadczenia o zarobkach.

TAKTO


Oferuje najwyższą kwotę pożyczki poza bankiem - do 10 000 zł. Okres spłaty nawet do 36 miesięcy. Po złożeniu wniosku decyzja kredytowa podejmowana jest do 1 godziny. Wypłata pożyczki nawet do 1 godziny po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Pożyczka można otrzymać bez wychodzenia z domu. Cały proces przyznania pożyczki odbywa się przez internet.

SohoCredit


Wygodna pożyczka bez wychodzenia z domu, bez poręczycieli i zbędnych formalności. Pierwsza pożyczka bez prowizji do 1000 złotych w 15 minut wpłynie na Twoje konto. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy przez internet.

netGotówka


Szybkie pożyczki przez Internet, 100% on-line. Pieniądze nawet w 15 minut na Twoim koncie. Bez telefonów do pracodawców. Bez ukrytych kosztów.

Aasa


Szybka pożyczka pozabankowa umożliwiająca otrzymanie środków w kilka dni. Dostępne kwoty od 1000 do 5000 zł z oprocentowaniem 10%. Okres kredytowania od 6 do 24 miesięcy. Wysokość opłaty przygotowawczej od 15 do 25 zł w zależności od kwoty pożyczki. Pożyczkę mogą otrzymać osoby w wieku od 20 do 70 lat, zameldowane na pobyt stały w Polsce. Dodatkowo należy legitymować się stałym dochodem oraz nie figurować w rejestrze dłużników.

CashSport


Serwis internetowy, który w sprawdzony i zaufany sposób oferuje pożyczki krótkoterminowe oraz ratalne online do kwoty 2000 zł. CASHSPORT to bezpieczny system umożliwiający otrzymanie pożyczki online. W każdej sytuacji i momencie zapewni użytkownikom wsparcie finansowe. Oferujemy uzyskanie szybkiej gotówki na realizacje nagłych transakcji finansowych, które musisz dokonać. Działamy na prostych i przejrzystych zasadach, nasza oferta sprawia, że pieniądze otrzymasz nawet w 15 minut na swoje konto bankowe. Wystarczy, że wybierzesz potrzebną kwotę, określisz termin spłaty pożyczki i wypełnisz poprawnie formularz rejestrowy (Karta Klienta) oraz dokonasz opłaty rejestracyjnej 0,01 PLN. A my dołożymy wszelkich starań aby decyzja o przyznaniu pożyzki zapadła jak najszybciej, bo wiemy, że czas to pieniądz.

InCredit


Pożyczka inCredit udzielana jest przez internet na okres do 24 miesięcy, w wysokości od 100 do 10 000 zł. Wystarczy szybka rejestracja w serwisie, a pieniądze już w 15 minut pojawią się na Twoim koncie.

Lime


Serwis pożyczek online w nowym formacie. Aby uzyskać pożyczkę w serwisie Lime-Kredyt, Klient musi posiadać dowód osobisty oraz telefon komórkowy. Wypłata pieniędzy może nastąpić na rachunek bankowy dowolnego banku z terytorium Polski, konto PayPal lub na kartę kredytową dowolnego banku w Polsce.

Szybka Moneta


Firma udzielająca szybkich pożyczek przez internet. Pożyczki udzielane są w kwotach od 200 do 4200 złotych na okres od 5 do 30 dni. Obecnie obowiązuje promocja, w której pierwsza pożyczka na kwotę 1800 złotych jest całkowicie za darmo.

Polo życzka


Pożyczka krótkoterminowa, 100% online, bez dokumentów. Kwota: 100 - 5000 zł. Okres spłaty: 1 - 30 dni. Istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki. W czasie trwania pożyczki Klient ma możliwość dobrania kwoty dodatkowej w ramach przyznanego mu limitu.

Szybka Gotówka


Szybkie pożyczki on-line. Głównymi zaletami programu jest: prosty i przejrzysty wniosek, brak ukrytych kosztów, jednakowe opłaty dla każdego Klienta.

Vivus


Jest firmą oferującą pożyczki online od 100 do 2500 złotych na okres do 30 dni. Druga i każda następna pożyczka to kwoty nawet do 5000 złotych. Pierwsza pożyczka bez prowizji i bez odsetek (pod warunkiem spłaty w terminie).

Filarum


Oferuje swoim Klientom najlepsze pożyczki przez Internet - szybko i bez zbędnych formalności. Decyzja podejmowana jest w 15 minut. Pierwsza pożyczka udzielana jest na kwotę 1000 złotych, a kolejne do nawet 3000 złotych.

Tani Kredyt


Pierwsza pożyczka do 1700 PLN bez kosztów. Pieniądze na Twoim koncie nawet w 15 minut. Minimum formalności i przyjazna obsługa. Pożyczka do 4000 zł do 30 dni.

GetBucks


Pożyczka pozabankowa może być udzielona na kwotę od 200 zł do 4000 zł, całkowicie on-line przez internet. Okres kredytowania od 7 do 30 dni i brak opłaty rejestracyjnej to główne zalety tej pożyczki.

Monedo


Pożyczka w Monedo to ekspresowa decyzja. Do kilku minut po wysłaniu wniosku, bez przesyłania zbędnych dokumentów. Do zalet firmy można zaliczyć również: niskie raty, natychmiastową wypłatę pieniędzy oraz usługę dostępną przez całą dobę, 7 dni w tygodniu przez internet.

Kredito24


Oferowane chwilówki przyznawane są z zachowaniem dziesięciu przejrzystych zasad Kredito24. Natomiast prostą aplikację można złożyć całkowicie przez Internet, aby otrzymać kwotę pożyczki na koncie nawet w 15 minut.

LoanMe


Dynamicznie rozwijającą się instytucją finansową, oferującą Klientom pożyczki gotówkowe. Misją firmy jest pomagać Klientom, zapewniając im prosty dostęp do finansowania na preferencyjnych warunkach.

NetCredit


Pierwsza darmowa pożyczka Net Credit udzielana jest do 2000 zł, natomiast każda kolejna może być już uruchomiona nawet na 4000 zł, a na spłatę przeznaczonych jest od 14 do 30 dni. Pożyczka udzielana jest już w 15 minut.

Ekspres Kasa


Ekspresowa pożyczka pozabankowa dostępna jest dla każdego. Maksymalna wysokość kwoty udzielanej pożyczki to aż 2000 złotych na okres nawet 60 dni. Decyzja jest podejmowana w 15 minut, a pieniądze na koncie dostępne w ciągu godziny.

Super Credit


Jest oddziałem Axcess Financial Services, Inc., który od blisko 20 lat jest jednym z liderów wśród niebankowych instytucji finansowych w USA i Wielkiej Brytanii. Super Credit oferuje pożyczkę już od 100 zł na okres spłaty do 30 dni. Wniosek składany jest online, a decyzja o przyznaniu pożyczki trwa co najwyżej dwa dni robocze.

Ferratum Bank


Długoterminowa lub krótkoterminowa pożyczka pozabankowa. Pożyczki udzielane są na dłuższe okresy (do nawet 24 miesięcy). Kwota, na jaką może zostać udzielona pożyczka to nawet 5000 złotych! Przy pozyczkach krótkoterminowych można ubiegać się o 2000 zł na okres od 15 - 60 dni.

Zaliczka


Twój przyjaciel w finansach. Chwilówkę można wziąć w trzech prostych krokach: wybierasz kwotę i okres spłaty, wypełniasz wniosek online, a pieniądze przelewane są w 30 minut na Twoje konto. Maksymalna kwota Zaliczki to 2000 zł.

SMS365


W przypadku pierwszej pożyczki Klient może otrzymać do 600 zł. Kolejne pożyczki udzielane są do 3000 zł. Każdorazowo gotówka wypłacana jest przelewem na konto bez konieczności wizyt w oddziałach czy przedstawienia jakichkolwiek dokumentów.

ViaSMS


Szybka Pożyczka oferowana przez ViaSMS charakteryzuje się tym, że Klient sam ustala wysokość oraz czas spłaty. Kwota kredytu to od 100 do maksymalnie 3000 złotych. Główną zaletą pożyczki jest brak konieczności podawania źródeł dochodu podczas wypełniania wniosku o pożyczkę.

Pożyczka Plus


Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 1000 zł. Od 200 do 5000 zł na 15/30/45/65 dni. Program lojalnościowy dla stałych klientów.
Musisz to zobaczyć: Firmy pożyczkowe
[powrót]

Planujesz wziąć pożyczkę na naszej stronie? Weź udział w teście!

Zanotuj minuta po minucie procedury związane z wnioskowaniem o pożyczkę. Jeżeli zostanie Ci przyznana, opisz jak przebiegał proces, a my przelejemy Ci na konto 50 zł

Napisz do nas

Wybierz najlepsze osobiste konto oszczędnościowe

W jakim banku założyć konto ?
NIEZALEŻNY SERWIS FINANSOWY

Naszą misją jest niezależne doradztwo w porównaniu i wyborze najlepszej oferty z szerokiej gamy produktów oferowanych przez banki, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań Klienta. Branżą finansową zajmujemy się od 2009 roku. Dysponujemy szeroką, stale aktualizowaną ofertą kredytową większości  banków oraz ofertą ponad 50 firm pozabankowych w których można dostać gotówkową pożyczkę ratalną lub chwilówkę na dowód także bez weryfikacji i sprawdzania  baz danych BIK, BIG, KRD. W ofercie bankowej oprócz kredytów mamy także leasing, lokaty i osobiste oszczędnościowe konta bankowe, a większość produktów finansowych jest dostępna całkowicie online przez internet lub na telefon.

ATUTY POŻYCZEK I KREDYTÓW DOSTĘPNYCH NA TEJ STRONIE

- Duży wybór kredytów i pożyczek pozabankowych ratalnych i chwilówek na dowód w jednym miejscu
- możliwość otrzymania szybkiej pożyczki gotówkowej i kredytu całkowicie online przez internet lub na telefon
- kilkadziesiąt firm pożyczkowych, pozabankowych które udzielają szybkie pożyczki gotówkowe
- możliwość otworzenia osobistego konta oszczędnościowego bez wizyty w banku w pełni przez internet
- nie doliczamy żadnych opłat i prowizji. Usługi dla Klienta są całkowicie bezpłatne na naszej stronie
- indywidualna opieka jednego doradcy od pierwszego kontaktu do wypłaty kredytu przez bank
- Klienci z całej Polski załatwiają u nas kredyty i pożyczki. Można wnioskować o konto, pożyczki gotówkowe, chwilówki i kredyty niezależnie od miejsca zamieszkania
- szybszy kredyt i pożyczki gotówkowe dzięki dostępowi do uproszczonych procedur przygotowanych przez banki i firmy pożyczkowe specjalnie dla naszych Klientów.

WYBIERZ RODZAJ POŻYCZKI