Kredyt na samochód nowy lub używany przez internet także na PIT

kredyt na samochód online przez internet

Kredyt na samochód nowy lub używany przez internet

- Kredytujemy samochody osobowe, samochody dostawcze, pojazdy sprowadzane z zagranicy, nie zarejestrowane jeszcze w Polsce, motocykle, naczepy, ciągniki siodłowe, samochody specjalne, maszyny budowlane. - Kredyt na zakup samochodu lub innego pojazdu udzielany jest do 100% jego wartości.
- Kredyt umożliwia sfinansowanie także kosztów ubezpieczenia.
- Okres spłaty kredytu nawet do 10 lat.
- Minimum formalności związanych z uzyskaniem kredytu na samochód lub inny pojazd. W większości przypadków wystarczy oświadczenie o dochodach lub PIT.
- Zapewniamy fachowe, bezpłatne doradztwo w wyborze najlepszego kredytu na zakup samochodu lub innego pojazdu.

Kto może ubiegać się o kredyt na samochód

Kredyt na zakup samochodu lub innego pojazdu mogą ubiegać sie przez internet osoby zatrudnione na umowę o pracę, osoby prowadzące działalność gospodarczą, emeryci i renciści, rolnicy, przedsiębiorstwa.

Serwis finansowy kredytolog.com, administrowany jest przez firmę F&A z Jeleniej Góry. Nie pobieramy opłat od swoich Klientów. Współpracujemy z instytucjami finansowymi w zakresie wykonywania czynności pośrednictwa finansowego za wynagrodzeniem na podstawie stosownych umów. Współpracujemy wyłącznie z podmiotami które są pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego.